Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

PRZEDMIOTY DO OZDABIANIA

Kategoria „Przedmioty do ozdabiania” jest miejscem, w którym znajdziecie najróżniejsze formy i kształty, które zainspirują dzieci do stworzenia pięknych ozdób, które wspaniale udekorują dom. Od pojedynczych, świątecznych aniołków i wielkanocnych króliczków po zestawy zawierające wszelkie potrzebne artykuły do decoupage – akcesoria z tej kategorii sprawdzą się zarówno w ćwiczeniu konkretnych technik, jak i jako inspiracje do własnoręcznie zrobionych prezentów. Dla ułatwienia wprowadziliśmy dodatkowy podział dostępnych w ramach tej kategorii produktów, żeby jeszcze łatwiej mogli Państwo odnaleźć najlepiej spełniające oczekiwania akcesoria.
Wśród bogatej oferty dostępnych w sklepie Kreatywne Dziecko produktów znaleźć można cieszące się ogromną popularności figurki do ozdabiania ze styropianu. Pochodzące z polskich fabryk styropianowe formy ozdabiać można przy pomocy farb, kredek, krepiny, brokatu czy cekinów. Produkty dostępne w podkategorii Drewno to zarówno kreatywne patyczki pomagające poznać tajniki matematyki, jak i bardziej skomplikowane akcesoria, które dzięki pomysłowości dzieci staną się niepowtarzalną i oryginalną dekoracją wnętrza. Znajdują się tutaj również niezwykle użyteczne akcesoria, które poza walorami ozdobnymi będą posiadać określone, użytkowe zastosowanie, takie jak drewniany pojemnik na chusteczki do ozdobienia.

Drewniane i ceramiczne przedmioty do ozdabiania są wspaniałym prezentem dla małego artysty. Samodzielnie skomponowane lub gotowe zestawy zapewnią uśmiech na twarzy dziecka, a ten rodzaj zabawy nie tylko zapewni frajdę, lecz także rozwinie zdolności manualne dziecka. Na uwagę zasługują również przedmioty z płyty MDF. Wytrzymałe formy nadają się do pomalowania, wyklejenia, jak i ozdobienia metodą decoupage. Ten rodzaj dekoracji jest równie często wybierany przez rodziców w formie kreatywnej zabawki, jak i przez profesjonalistów. Natomiast Paper Mache to nic innego jak zestawy i pojedyncze produkty tworzone w technologii zero waste. W 100% ekologiczne zabawki tworzone przez firmę Angle Malma stworzone zostały z myślą o rozwijaniu dziecięcej kreatywności, wyobraźni i zdolności manualnych. Zestawy tematyczne – Bałwanki, Dzwonki i Kule, zawierają elementy pozwalające stworzyć 24 dekoracje o takim samym kształcie. Takie zestawy pozwalają na stworzenie dekoracji do całego domu lub są idealną bazą do przeprowadzenia kreatywnych zajęć przedszkolnych.

Przedmioty do zdobienia są świetną bazą, pozwalającą stworzyć przestrzenne prace plastyczne. Jeśli zastanawiacie się jak i czym udekorować drewniane czy styropianowe elementy zajrzyjcie do innych zakładek w kategoriach „Artykuły do prac twórczych” i „Artykuły plastyczne” lub odwiedźcie nas stacjonarnie.
Filtry
Cena
- 

Newsletter