Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Artykuły Szkolne

Piórniki, korektory, bloki czy bibuła – szkolne artykuły plastyczne mają to do siebie, że często nie myślimy o nich, dopóki nasza pociecha nie oznajmia nam, że potrzebuje ich na następny ranek do szkoły. Żeby uniknąć takiej sytuacji warto wyposażyć się zawczasu w materiały szkolne najwyższej jakości! A w przypadku, gdy już dojdzie do takiej sytuacji, możemy zaoferować szybką wysyłkę na wskazany adres.
1
1

Przybory szkolne

Dzięki starannej selekcji udało nam się wybrać najlepsze materiały plastyczne o zastosowaniu szkolnym na rynku. Dzięki temu będą Państwo mieć pewność, że wasze dziecko korzysta z najlepszych jakościowo materiałów od uznanych producentów. Zarówno nauka i praca na takich przedmiotach jak plastyka i technika, jak i doskonalenie umiejętności plastycznych w domowym zaciszu z wykorzystaniem materiałów z naszej oferty to czysta przyjemność. Przy okazji, szkolne artykuły plastyczne idealnie nadadzą się do domowych zabaw, w których dziecko będzie miało okazję dać upust swojej kreatywności i rozwijać twórcze myślenie.

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki wybór książek, które mogą posłużyć za inspirację dla domowych zabaw z wykorzystaniem takich artykułów plastycznych jak bibuła, krepina czy farby. Pozycje te zawierają kompleksowe opisy i instrukcje wykonania pięknych dzieł i przedmiotów codziennego użytku z pomocą artykułów szkolnych. Dostępne są również książki, które pozytywnie wpłyną na rozwój szkolny dziecka. Podręcznik prowadzący dziecko przez tajniki kaligrafii będzie mieć świetny wpływ na pismo dziecka. Znajdą u nas również Państwo kompleksowe kursy malarstwa i rysunku, dostoswane zarówno poziomem jak i językiem do wieku dzieci. Dla starszych dzieci idealne będą książki poruszające bardziej skomplikowane i szczegółowe zagadnienia artystyczne, w których znajdują się wskazówki na temat konkretnych stylów artystycznych czy analizy stylu wielkich mistrzów. Korzystanie z materiałów szkolnych do twórczości plastycznej jest wspaniałym polem do uczenia dzieci kooperacji zarówno z rówieśnikami, jak i z rodzicami. W ten prosty sposób, przez zabawę i odkrywanie swoich zdolności plastycznych, dzieci będą mogły poprawiać swoje zdolności motoryczne, poprawiało precyzję swoich ruchów.
Filtry
Wybrane opcje:
Producent
[X] Paulinda
[X] Pentel
Cena
- 

Newsletter