Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

FLAMASTRY, CIENKOPISY, MARKERY

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi szeroki wybór flamastrów, cienkopisów i markerów, które idealnie nadadzą się do poznawania świata rysowania i kolorowania. Dzięki nim dzieci nie tylko odkryją, ile radości niesie ze sobą kolorowanie i rysowanie, ale również rozwiną bardzo potrzebne umiejętności i cechy, które zostaną z nimi na całe życie. Dzięki pracy z pisakami, dzieci będą mieć okazję do ćwiczenia swojej małej motoryki, rozwijając precyzję ruchów, sprawność operowania palcami i dłonią czy ćwicząc chwyt pęsetowaty, który przydatny jest między innymi w trakcie nauki pisania. Tworząc swoje własne rysunki dzieci będą rozwijać swoją wyobraźnię, ćwiczyć kreatywność, jak również zyskają możliwość do wyrażenia siebie – dzięki czemu będą dużo spokojniejsze, a samo rysowanie będzie je wspaniale relaksować.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby oferowane przez nas pisaki nie tylko cechowały się najwyższą jakością, ale były też dopasowane do różnorodnych potrzeb dzieci. Znajdą u nas Państwo zarówno flamastry przeznaczone dla maluchów, które pozwolą im na stawianie pierwszych kroków w świecie rysowania i kolorowanek, jak również pisaki przeznaczone dla starszych dzieci, które pomogą im w rozwijaniu ich motoryki, wyrobią odpowiednie nawyki, jak również będą wspaniałym wsparciem w rozwijaniu ich pasji. Dzięki temu, dostępne u nas pisaki są w stanie wspierać rozwój dzieci w różnym wieku. Dla najmłodszych wspaniałym wyborem będą łatwe do trzymania, większe flamastry, które cechują się tym, że są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Dla starszaków, które chcą rozwijać swoje umiejętności i swoją pasję, świetnie nadadzą się oferowane przez nas, bardziej profesjonalne akcesoria, polecane również dla artystów.

Dzięki rysowaniu i kolorowaniu, dzieci w różnym wieku mogą czerpać wiele korzyści, jednocześnie wspaniale się bawiąc. Praca z flamastrami jest niezwykle przyjemna ze względu na ich łatwość użycia i piękne, wyraziste kolory. Dzieci uwielbiają rysować nimi zarówno po przedmiotach do tego przeznaczonych, jak i w miejscach, w których raczej wolelibyśmy uniknąć przyozdobienia z pomocą dziecięcych dzieł sztuki. Dlatego oferowane przez nas flamastry dla małych dzieci charakteryzują się świetną zmywalnością, dzięki czemu po zabawie nie pozostanie najmniejszy ślad.
Filtry
Cena
- 

Newsletter