Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

OŁÓWKI I WĘGLE

Rysowanie to od pokoleń jedna z ulubionych aktywności dzieci, która często z czasem przeradza się we wspaniałe hobby. Poza tym, że tworzenie wspaniałych szkiców stanowi świetną rozrywkę, pomaga ono rozwinąć szereg umiejętności, których ćwiczenie od najmłodszych lat wspaniale wspomaga zdrowy i zrównoważony rozwój. Dzięki niezwykle ciekawym propozycjom przeznaczonym dla najmłodszych dzieci, zachęcenie ich do rysowania stało się jeszcze łatwiejsze niż wcześniej. Pomagają w tym chociażby pachnące ołówki, które nie tylko zachęcają dzieci do nauki rysowania, ale również dostarczają szerszego zakresu bodźców, jeszcze lepiej stymulując rozwój zmysłów malca. Dla starszych dzieci, chcących rozwijać swoje umiejętności, doskonale nadadzą się dostępne w naszym sklepie z zabawkami ołówki najwyższej jakości lub zestawy rysunkowe.
Mając na uwadze potrzeby dzieci w różnym wieku udało nam się skonstruować bogatą ofertę ołówków i węgli, które doskonale nadadzą się zarówno do wspomagania nauki pisania i rysowania u najmłodszych, jak również będą stanowić ogromne wsparcie dla wszystkich, małych i dużych, artystów chcących rozwijać swoją pasję. W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi przeznaczone do nauki pisania ołówki Twist’n Write, które pomagają wypracować odpowiedni chwyt i dostępne są w niezwykle ładnych, żywych kolorach.

Dla osób poszukujących najlepszych akcesoriów, które pomogą im rozwijać się artystycznie. Znajdą Państwo u nas zarówno pojedyncze ołówki i węgle najwyższej jakości, jak i gotowe zestawy przeznaczone dla artystów, które świetnie sprawdzą się jako prezent. Dla młodzieży szkolnej posiadamy bogaty wybór ołówków wysokiej jakości w pięknych kolorach lub ołówków z tabliczką mnożenia, dzięki którym nauka będzie znacznie prostsza!

Ołówki, poza tym, że są wspaniałym wsparciem zarówno w trakcie nauki pisania, potrafią dzięki swojej charakterystyce pozytywnie wpływać na niektóre aspekty zdrowego rozwoju dziecka. Dzięki rysowaniu, dzieci mają okazję wyrazić siebie, co pozwala im się wyciszyć i zrelaksować. Ponadto, rysowanie rozwija wyobraźnie i kreatywność. Praca i zabawa z ołówkami i węglami to również okazja, żeby popracować nad koordynacją oko – ręka i motoryką małą, ze szczególnie korzystnym wpływem na precyzję ruchów dłoni.
Filtry

Newsletter