Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Szkoły i przedszkola

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór akcesoriów dostosowanych specjalnie z myślą o potrzebach szkół i przedszkoli. Bogaty wybór asortymentu dobranego dla dzieci w różnym wieku, od maluszków dopiero zaczynających swoją przygodę z przedszkolem po młodzież szkolną sprawia, że znajdą Państwo u nas wszystko co może przydać się w trakcie zajęć w dużej, zorganizowanej grupie dzieci. Dzięki dostępnym u nas akcesoriom dzieci w twórczy i zajmujący sposób spędzą czas, przy okazji ucząc się kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów i świetnie się bawiąc!
ArTeC Blocks Primary 60

ArTeC Blocks Primary 60

189,00 150,00

Nasza oferta kierowana do szkół i przedszkoli to między innymi szeroki wachlarz produktów do prac twórczych i dziecięcych aktywności artystycznych. Dzięki nim dzieci będą mogły tworzyć własne ozdoby czy doskonale się bawić odkrywając radość płynącą z malowania, rysowania lub zabawy kredą. Znajdą tutaj Państwo również bogaty wybór akcesoriów do ozdabiania, takie jak kryształki dekoracyjne, jak i przedmiotów dostosowanych do zabaw twórczych, wśród których znajdują się między innymi drewniane patyczki, sznurki ozdobne, druciki kreatywne czy wstążki. W kategorii tej możemy również wyróżnić szeroki wybór mas plastycznych, wśród których znajdują się chociażby plastelina, masa rzeźbiarska czy ciastoplastelina. Dzięki tym artykułom dzieci będą mogły spędzić długie godziny ucząc się i jednocześnie wspaniale bawiąc, zaś dzięki odpowiednio dobranym ilościom materiałów w naszej ofercie kierowanej do szkół i przedszkoli, osoby opiekujące się dziećmi mogą mieć pewność, że niczego nie zabraknie w najmniej odpowiednim momencie. W naszej ofercie znajdują się również uwielbiane przez dzieci zabawki, które idealnie sprawdzą się między innymi w trakcie zabawy w dom lub w trakcie odwzorowania rozmaitych zawodów; znajdują się u nas zestawy do zabawy między innymi w kucharza, sklep spożywczy czy lodziarnię!

Staranny dobór materiałów specjalnie dla potrzeb przedszkoli i szkół sprawia, że dzieci z nich korzystające będą mogły się rozwijać jednocześnie świetnie się bawiąc. Wykorzystując materiały przeznaczone do twórczości plastycznej i artystycznej dzieci będą doskonaliły swoje umiejętności manualne, rozwijały zdolności kreatywne i twórcze myślenie i uczyły się podejmować decyzje. Korzystanie zaś z zabawek dostępnych w tej kategorii pozwoli na wiele godzin wspaniałej zabawy z rówieśnikami, dzięki czemu dzieci będą mogły pracować nad swoimi zdolnościami komunikacyjnymi, sprawnością języka, jak również rozwinie w nich wyobraźnię!
Filtry

Newsletter