Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

FARBY

Farba to w rączkach dzieci narzędzie wyjątkowo uniwersalne – może posłużyć do tworzenia pięknych obrazów, pomaga dzieciom rozwijać się manualnie, ale również, a być może przede wszystkim, staje się wspaniałym nośnikiem emocji dziecka, nie tylko rozwijając je umysłowo i emocjonalnie, ale też dając im szansę na wyrażenie siebie. W ten sposób coś, co z pozoru jest niewinną dziecięcą zabawą, staje się ważnym elementem rozwoju małego człowieka. Dlatego warto zadbać, żeby dzieci miały do dyspozycji najwyższej jakości materiały, które zapewnią im bezpieczne odkrywanie dobrodziejstw wyrażania siebie poprzez malowanie.

Farby dla dzieci

Komponując naszą ofertę skierowaną do szkół i przedszkoli mieliśmy na uwadze potrzeby zarówno małych twórców, jak i ich opiekunów. Dzięki temu udało nam się wybrać materiały, które cechują się wysoką jakością, bezpieczeństwem, łatwą zmywalnością i dużymi pojemnościami pojemników. Ostatnia cecha jest szczególnie przydatna w przypadku zajęć w grupie dzieci – dzięki niej będą Państwo mieć pewność, że farbek nie zabraknie w najmniej odpowiednim momencie.

W naszej ofercie stworzonej z myślą o potrzebach w przedszkolach i szkołach proponujemy farby dostosowane dla dzieci w różnym wieku. Zaczynając od farbek do malowania palcami, które cechują się wysoką zmywalnością i są całkowicie bezpieczne w przypadku dostania się do ust, do farb plakatowych i temper, które świetnie nadadzą się na pierwsze farbki do malowania pędzelkami i doskonalenia swojej techniki przez maluchy. Ciekawym rozwiązaniem są organiczne farby plakatowe w proszku, które cechują się bardzo dobrą wydajnością. Poza tym są całkowicie bezpieczne, jako że są w stu procentach naturalne i nadają się zarówno do malowania palcami, jak i pędzelkami.

Malując dzieci rozwijają się na wielu płaszczyznach. Z pozoru niewinna zabawa, jaką jest kontakt z farbą, pozwala maluchom na rozwój emocjonalny, poprzez wyrażanie siebie i swoich uczuć z pomocą sztuki. Ponadto, malowanie rozwija zdolności manualne, koordynację oko-ręka i motorykę małą. Dzięki malowaniu dzieci stają się również coraz bardziej spostrzegawcze, ucząc się obserwowania otoczenia i przenoszenia wyniesionych stamtąd inspiracji do swoich dzieł.
Filtry
Cena
- 

Newsletter