Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

FLAMASTRY / MARKERY

Dziecko i flamastry to bardzo często wybuchowa kompozycja – zwłaszcza, kiedy mówimy o eksplozji dziecięcej kreatywności! Dzieci uwielbiają rysować po dosłownie wszystkim co wpadnie im w rączki. Dla małych odkrywców bardzo często nie ważne jest czy zostawiają swoje dzieła sztuki na kartce, podłodze, ścianie czy własnej skórze – dla nich liczy się, że z pomocą flamastrów i markerów mogą wspaniale się wyrazić i nauczyć się przenosić swoje artystyczne zamiary do rzeczywistości. Zamiłowanie do malowania, rysowania i kolorowania w dzieciach nie zanika wraz z wiekiem.
1
1
Tworząc naszą ofertę markerów i flamastrów wzięliśmy pod uwagę zarówno potrzeby dzieci w różnym wieku, ich bezpieczeństwo jak i wygodę opiekunów. Akcesoria przeznaczone dla najmłodszych dzieci, powyżej roczku, cechują się bardzo łatwą zmywalnością zarówno ze skóry i ubranek, jak i z innych powierzchni. Jednocześnie są one całkowicie bezpieczne dla maluchów i posiadają piękne, żywe kolory. Do nauki kolorowania i zamalowywania idealnie sprawdzą się z kolej flamastry kropkowe Do-A-Dot, które nie tylko pięknie pachną, ale też opierają się na rewolucyjnej technologii, dzięki której w czystych i bezpiecznych warunkach dzieci mogą się świetnie bawić i uczyć.

Posiadamy również szeroką ofertę flamastrów i markerów dostosowanych do potrzeb i wieku dzieci w wczesnoszkolnym. Dodatkowo znajdą Państwo u nas markery do tablic suchościeralnych. Produkt marki Pilot cechuje się nie tylko świetnymi właściwościami i najwyższą jakością, ponieważ producent zadbał o to, żeby był on dobry dla środowiska. Markery V Board Master są wyprodukowane w ponad 90% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Ponadto, gdy marker się wypisze, nie trzeba go wyrzucać – pisaki posiadają wymienne wkłady, dzięki którym jeden marker może służyć przez długi czas.

Dostępne u nas flamastry są dostępne w dużych zestawach, które idealnie sprawdzą się w szkołach i przedszkolach. Dzięki selekcji najwyższej jakości produktów mogą Państwo mieć pewność, że dzieci będą korzystać z w pełni bezpiecznych i przystosowanych do ich wieku materiałów, które jednocześnie będą pobudzać ich kreatywność i rozwijać ich zdolności manualne.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter