Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

MASY PLASTYCZNE

Masy plastyczne to wspaniały sposób na niekończącą się zabawę! Dzięki bardzo różnorodnym zastosowaniom, możliwości tworzenia niezwykle różnorodnych dzieł i radosnemu odczuwaniu twórczości za pomocą własnych paluszków, dzieci niezwykle lubią zajęcia z masami plastycznymi. Dzięki różnym zastosowaniom konkretnych mas i wielu dostępnym inspiracjom, które mogą pomagać urozmaicać zabawę i pozwalają odkrywać je co i rusz na nowo, masy plastyczne są uwielbiane zarówno przez przedszkolaki, jak i dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Przykładając ogromną uwagę do jakości produktów i bezpieczeństwa zabawy, wyselekcjonowaliśmy ofertę mas plastycznych które świetnie nadają się na zajęcia w szkołach i przedszkolach, ale też bardzo dobrze sprawdzą się w zabawach z dziećmi w domu.

Masy plastyczne dla dzieci

W naszym sklepie z zabawkami posiadamy bogaty wybór mas plastycznych, które idealnie sprawdzą się zarówno w trakcie domowych zabaw, jak i podczas zajęć w przedszkolach i szkołach. W naszej szerokiej ofercie posiadamy masy plastyczne w ilościach specjalnie dopasowanych do potrzeb grup dzieci. Dzięki temu będą Państwo mogli mieć pewność, że materiały nie wyczerpią się w kluczowym momencie zajęć.

Polecamy między innymi ciastoplastelinę JOVI w wyjątkowo wyrazistych kolorach, która jest bardzo przyjemna w dotyku, idealnie nadaje się do pracy z małymi rączkami dzieci i jednocześnie jest całkowicie bezpieczna – nie tylko jest nieszkodliwa w przypadku połknięcia, ale posiada również nieprzyjemny smak, który ma zapobiegać jej spożyciu. Dla trochę starszych dzieci marka JOVI posiada niezwykle ciekawą propozycję w postaci masy samoutwardzalnej. Posiadamy w naszej ofercie również modelinę od ASTRA, która świetnie nada się przy tworzeniu modeli, makiet, biżuterii czy breloków. Ponadto znajdą Państwo u nas również Super Sand, który jest niezwykle przyjemny w dotyku, wspaniale relaksujący i pozwalający rozwinąć zdolności manualne dziecka. Żeby jeszcze bardziej urozmaicić zabawę idealnie nadadzą się dostępne u nas foremki.

Zabawy z masami plastycznymi od lat są uwielbiane przez kolejne pokolenia dzieci. Dzięki proponowanym przez nas produktom pochodzącym od sprawdzonych producentów, ta wyzwalająca kreatywność i dająca dzieciom szansę na wyrażenie się zabawa będzie przebiegać w sposób całkowicie bezpieczny.
Filtry
Cena
- 

Newsletter