Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

ZABAWKI

Zabawki to wyposażenie obowiązkowe każdego przedszkola i pierwszych klas szkoły podstawowej. Z ich pomocą dzieci nie tylko wspaniale się bawią, spędzając miło czas, ale również poznają świat, integrują się z grupą, uczą się zasad współpracy i dzielenia się. Dlatego tak ważne jest, żeby wybrane zabawki poza spełnianiem swojej funkcji rozrywkowej, z pewnością najważniejszej z punktu widzenia dzieci, posiadały również walory edukacyjne, dzięki którym w sposób niezauważony dzieci będą mogły uczyć się nowych rzeczy. Bardzo ważnym jest również odpowiednie dopasowanie zabawek do potrzeb grupy – w końcu zależy nam na tym, żeby wszystkie dzieci uczestniczyły w zabawie i równie miło spędzały czas!

Zabawki kreatywne

Z naszej szerokiej oferty zabawek kreatywnych wybraliśmy te, które najlepiej sprawdzają się w trakcie długich godzin zabaw z grupą dzieci w wieku przed- i wczesnoszkolnym. Dzięki nim będą Państwo mieć pewność, że dzieci będą spędzały czas w bezpieczny sposób, jednocześnie świetnie się bawiąc. Proponowane przez nas zabawki mają świetny wpływ na rozwój dziecka. Zależnie od wybranej zabawki, rozwijać będzie ona głównie małą motorykę, koordynację i sprawność ręki dziecka, albo wspomagać ćwiczenie koncentracji, spostrzegawczości, pamięci i innych cech, które przydadzą się dzieciom nie tylko w dalszej edukacji, ale również w dorosłym życiu.

Zabawki dla szkół i przedszkoli cechują się dopasowaniem do potrzeb dużych grup dzieci. Są one nie tylko w pełni bezpieczne i odpowiednio przetestowane, ale zostały wykonane z materiałów bardzo dobrej jakości, które sprawiają, że nie straszne im są długie godziny zabaw! W naszej ofercie znajdują się zarówno zabawki logiczne, które mogą być wielokrotnie używane przez dzieci, jak i zestawy animacyjne, klocki w bardzo dużych zestawach, czy drewniane zabawki Melissa&Doug, które przeznaczone są do zabawy w role. Znajdują się wśród nich kuchnia razem z akcesoriami i zabawkowymi potrawami, które mogą wspaniale urozmaicić uwielbianą przez dzieci zabawę w dom. Dzięki naszym zabawkom dzieci będą mogły w bezpieczny sposób, przy użyciu sprawdzonych i przetestowanych akcesoriów, ukierunkowanych na wspomaganie ich naturalnego i zrównoważonego rozwoju.
Filtry

Newsletter