Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

FOREMKI DO MAS PLASTYCZNYCH

Biedronka, ananas czy idealny kwadrat - przy zastosowaniu specjalnych foremek do mas plastycznych, stworzenie każdego kształtu nie będzie już problemem! Foremki cechują się wysoką wygodą użytkowania i jakością zastosowanego tworzywa, które sprawia, że są bardzo wytrzymałe. Tematyczne zestawy zapewnią zarówno świetną zabawę, jak i wspomogą naukę. Foremki – literki pozwolą ułożyć pierwsze wyrazy z plastycznej masy, a foremki – cyferki wprowadzą dziecko w świat liczb. Kolorowe narzędzia do modelowania dzięki ergonomicznemu kształtowi będą wyrabiały prawidłowy chwyt nawet w najmniejszych rączkach.
1
1
Foremki hiszpańskiej firmy Jovi wprowadzą dzieci w świat nauki, kształty marki Anthony Peters przybliżą świat zwierząt, a produkty firmy 3D Sand Creation pozwolą budować piaskowe figurki w domowym zaciszu. Niezależnie od tego, jaki zestaw zagości w szufladzie z ulubionymi zabawkami Waszego dziecka, jego zastosowanie nie kończy się jedynie na masach plastycznych. Foremki świetnie sprawdzą się w połączeniu z piaskiem kinetycznym, często wykorzystywanym nie tylko do zabawy, lecz także w terapii sensorycznej. Wśród produktów dostępnych w naszych sklepie zaleźć można foremki pozwalające na zbudowanie imponującego zamku z piasku, łącznie z kręconymi schodami i wieżą. Na uwagę zasługuje także zestaw złożony z 26 różnych elementów takich jak: oczy, nos, kapelusz czy buty. Przy ich użyciu stworzyć można zarówno realistyczne przedstawienie człowieka, ale też nadać życie wielu iście baśniowym stworom. Dodatkowo foremki mogą służyć jak wzory do odrysowywania na kartce i ćwiczenia pracy ręki.

Jeśli wybierzecie idealne dla Waszego dziecka foremki, sprawdźcie dostępną ofertę mas, z których wspólnie możecie stworzycie małe dzieła sztuki. Znajdziecie je w kategorii ‘Artykuły Plastyczne’. Natomiast jeśli szukacie piasku kinetycznego sprawdźcie kategorię „Terapeutyczne” i stwórzcie małą piaskownicę w swoim domu. Zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego na ulicy Skargi 1 w Warszawie-Wesołej, gdzie z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.
Filtry
Cena
- 

Newsletter