Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

AKCESORIA DEKORACYJNE

Podkategoria „Akcesoria dekoracyjne” została przez nas stworzona z myślą o małych artystach, dekoratorach i konstruktorach. Artykuły do prac twórczych pozwolą upiększyć niejedną pracę stworzoną przez dziecięce rączki, dodać jej nowego charakteru czy znaleźć zupełnie nowe zastosowanie dla wielu produktów. Kreatywność i nieszablonowe spojrzenie dzieci na zwykłe, dla dorosłych, przedmioty potrafi być naprawdę oszałamiające. Poza zabawą i doskonaleniem zdolności plastycznych, akcesoria dekoracyjne dostarczą dorastającym dzieciom nowe, zróżnicowane bodźce wzrokowe oraz czuciowe, które są bardzo ważne dla ich zrównoważonego rozwoju.
Kreatywność naszych małych klientów co rusz nas zaskakuje i inspiruje. Sposób, w jak dzieci widzą świat i to jak go przedstawiają zasługuje na podziw oraz uznanie. Dostępne w naszej ofercie produkty przez każde dziecko wykorzystywane są inaczej, co pokazuje nam jak wielka wyobraźnia kryje się w głowach przedszkolaków. Dla jednych dzieci kolorowe guziki wykonane z łupiny kokosa posłużą jako koraliki lub zawieszki do własnoręcznie wykonanej biżuterii, przez drugie wykorzystane będą do poznania tajników szycia, a jeszcze inne dzieci stworzą przy ich użyciu bajkowy kolaż. Każdy z dostępnych artykułów w naszym sklepie ma pobudzać właśnie takie podejście – kreatywne i rozwijające wyjątkowe poczucie estetyczne dzieci. Oferowane przez nas produkty mają zaspokoić potrzebę tworzenia każdego dziecka. Tekturowe, w 100% ekologiczne zabawki kreatywne Angel Malma dają miliony możliwość wykorzystania. Zabawki pozwalają na puszczenie wodzy fantazji i udekorowanie ich w dowolny sposób, od pomalowania po wyklejenie filcowymi dekoracjami czy kryształkami.

Pojedynczy element dekoracyjny, kompletny zestaw do prac manualnych dla przedszkolaka, a może inspiracje do domowej zabawy? Zaglądając na naszą stronę internetową lub odwiedzając sklep stacjonarny z pewność znajdą Państwo ciekawe akcesoria, które przypadną do gustu dzieciom w różnym wieku. Bezpieczne i angażujące prawą półkę mózgową zabawy i robótki ręczne świetnie wpłyną na zrównoważony i stabilny rozwój dziecka. Zaangażowanie się w wykonywaną pracę oraz poczucie samodzielności i niezależności w trakcie jej wykonywania zaprocentują w późniejszych latach dobrą organizacją pracy oraz wysokim poczuciem własnej wartości. Kreatywne zabawy w dzieciństwie to najlepszy start w dorosłość.
Filtry
Cena
- 

Newsletter