Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

PACYNKI

Każdy rodzic wie jak ważną rolę w rozwoju dziecka odgrywają prace manualne. Rozwijanie zdolności artystycznych i kreatywności dzieci jest bardzo ważnym aspektem codziennych zabaw. Dlatego też naszą ofertę konstruujemy w taki sposób, aby dostępne u nas produkty ćwiczyły i rozwijały funkcjonowanie prawej półki mózgu odpowiedzialnej między innymi za myślenie abstrakcyjne i przestrzenne. Wspaniałymi zabawkami mającymi bardzo dobry wpływ na zrównoważony rozwój umysłu dziecka mają pacynki. Unikalny projekt, samodzielne zaplanowanie etapów pracy, bezpieczne wykonanie pod okiem rodzica, a na końcu wspólna zabawa stworzonymi pacynkami zapewni rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Od ćwiczeń małej motoryki i poprawę koordynacji, przez rozwijanie umiejętności skupienia i planowania swoich działań aż po poczucie dumy z wykonanego projektu i radości ze świetnej zabawy.
1
1

Pacynki na palce

Z zestawami dostępnymi w naszym sklepie samodzielne wykonanie pacynek niezwykle łatwe. Oferowane przez nas produkty są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu świetnie można dopasować je do wieku i potrzeb dziecka. Zestaw 20 bawełnianych pacynek na paluszki to idealne rozwiązanie dla 3 latka, który bez trudu ozdobi materiał farbami i naklejkami. Dla starszych dzieci świetną propozycją będą zestawy zawierające tekturowe rożki, arkusze filcu, korale, pompony, naklejki i papierowe szablony, które ułatwią pracę lub zainspirują dziecko do zaprojektowania własnych wzorów. Do nadania ostatecznego kształtu projektom i połączenia wszystkich elementów wykorzystać można odpowiedni klej, lub pod pretekstem zabawy przemycić małą lekcję szycia. W naszym sklepie znajduje się także zestaw do stworzenia pacynek z łyżek. Również w tym przypadku najważniejsza pozostaje niczym nieograniczona kreatywność, która pozwoli na wymyślanie nowych rozwiązań i wykorzystania przedmiotów codziennego użytku do tworzenia wyjątkowych zabawek.

Nie potrzeba wiele, aby stworzyć domowy teatrzyk kukiełkowy. Gotowe zestawy z pewność sprawdzą się w domowej pracowni teatralnej. W razie konieczności uzupełnienia produktów zakładka „Artykuły do prac twórczych” oraz „Artykuły plastyczne” to miejsce, gdzie znajdziecie niezbędne przedmioty – filce, krepiny, farby i klej, inspirujcie się i twórzcie wspomnienia.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter