Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

KREATYWNE PATYCZKI

Naturalne, drewniane, patyczki dostępne są w przeróżnych kształtach i są połączonych w tematyczne zestawy. Patyczki w kształcie robaczków, aniołków czy kwiatków idealnie nadają się jako ozdoby do pomalowania, oklejenia i rysowania. Dzięki nim dziecko ma niemalże nieograniczone możliwości twórcze, zaś sposób wykorzystania patyczków zależy całkowicie od jego pomysłu! Naturalne patyczki świetnie sprawdzą się w formie bazy do stworzenia pacynek. Natomiast drewniane patyczki „do lodów” lub tak zwane „zapałki” pozwolą na opanowanie podstaw matematyki. Zestawy 50 i 1000 sztuk patyczków przybliżą dziecku tajniki dodawania i odejmowania lub posłużą jako elementy konstrukcyjne, które można wykorzystać przy wielkich projektach małych projektantów.
1
1
Drewniane patyczki sprawdzą się idealnie do stworzenia unikatowych pacynek. Zestawy zawierające 4, 6, 10 czy 12 patyczków stworzone zostały w taki sposób, aby rozwijać kreatywne spojrzenie dziecka na świat. Ich prosta forma i naturalny kolor jest ogromną zaletą, która sprawia, że dziecko może dowolnie je ozdobić, a jedyne co je ogranicza to jego wyobraźnia i dostępne materiały.

Naturalne drewno z których wykonane są patyczki będzie świetnie wyglądało zarówno po pomalowaniu jednym odcieniem farby, jak i wyklejeniu drobnymi koralikami lub ozdobieniu z pomocą kleju i sznurków. Jeśli chcecie otworzyć domowy teatrzyk z użyciem patyczków i zastanawiacie się jakie artykuł oprócz farb okażą się przydatne w pracy, śpieszymy z pomocą! Naszym zdaniem cekiny, filc i brokat to tak zwane „must have” przy tego typu projektach. Dziecięce oczka zainteresują się także kreatywnymi drucikami, piórami, pomponami czy wstążkami. Jeśli planujecie tego typu zabawy z nieco starszymi dziećmi, wspaniałym rozwiązaniem pomocnym przy projektowaniu strojów dla patyczkowych postaci będzie folia termokurczliwa. Dzięki niej powstać będzie pomogła różnorodna kolekcja mody dla patyczkowych modeli, której projektowanie będzie wspaniałą zabawą twórczą dla dziecka.

Praca z kreatywnymi patyczkami świetnie rozwija zdolności motoryczne dziecka. Ucząc odpowiedniej pracy ręką nie tylko dziecko wyrabia siłę swoich paluszków i poprawia koordynację oko – ręka, ale również poprawia koncentrację i zdolność skupienia uwagi. Znajdywanie nowych zastosowań dla patyczków pomaga pracować nad kreatywnością i umiejętnością rozwiązywania problemów. Dodatkowo patyczki są świetnym narzędziem do ćwiczenia liczenia i nauki podstaw matematyki.
Filtry
Cena
- 

Newsletter