Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

BLOKI, PAPIERY, NOTESY

Są takie przedmioty, których potrzebuje każdy uczeń bez wyjątku. Zaliczyć do nich możemy oczywiście długopisy, ołówki i niezastąpione notesy, papiery i bloki. Dzięki notesom dzieci będą mogły zarówno notować najważniejsze rzeczy z zajęć, ale również będą miały miejsce by zapisywać swoje myśli i ważne wydarzenia ze swojego życia. Bloki i różne papiery plastyczne są niezastąpione w trakcie zajęć takich jak plastyka i technika, ale również podczas licznych dodatkowych aktywności i projektów, które dzieci realizują. Produkty z tej kategorii idealnie sprawdzą się nie tylko w szkole, ale też w trakcie domowych zabaw.
W naszej ofercie posiadamy niezwykle szeroki wybór notesów, papierów i bloków, które pozwolą na swobodne działanie w trakcie różnorodnych aktywności twórczych i będą stanowiły świetne uzupełnienie każdej szkolnej wyprawki. Dostępne w naszym asortymencie są między innymi bloki techniczne, bloki rysunkowe, bloki z papierami metalizowanymi, perłowymi i hologramowymi. Znajdą Państwo u nas również bloki z czarnymi kartkami, bloki przeznaczone specjalnie do szkicowania, rysowania komiksów czy tworzenia ilustracji z pomocą markerów.

Posiadamy w ofercie również bloki do mix media, bloki do tematycznych prac kreatywnych, bloki papierów do origami czy ryzy papieru w różnych kolorach. Ponadto w naszym asortymencie znajdą Państwo też ciekawy wybór najwyższej jakości notesów, kołonotesów i dzienników. Dla najmłodszych ciekawym pomysłem może być kreatywny zestaw, z którym zaprojektują własny notes. W zaznaczeniu najważniejszych miejsc w notesie lub dzienniku pomocne będą karteczki – znaczniki, które dostępne są w zestawach tematycznych o niezwykle przyjaznym designie i pięknej kolorystyce.

Dzięki dostępnym w naszym sklepie z zabawkami artykułom szkolnym każda wyprawka będzie unikatowa i pełna pięknych, kolorowych akcesoriów wysokiej jakości. Dostępne u nas papiery i bloki będą stanowiły wspaniałą bazę do tworzenia ciekawych projektów zarówno na lekcjach, jak i poza szkołą, a estetyczne i świetnie zaprojektowane notatniki ułatwią prowadzenie notatek. Dodatkowo, pracując z blokami i papierami dzieci będą rozwijały między innymi swoją wyobraźnię, kreatywność i zdolności z zakresu motoryki małej.
Filtry
Cena
- 

Newsletter