Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

KLEJE

Bez nich ciężko wyobrazić sobie między innymi powstanie wielu dzieł małych artystów. Kleje są niezwykle przydatne w pracach plastycznych, a bez nich wręcz niemożliwe byłaby praca w niektórych technikach. Kleje znajdą zastosowanie zarówno w domowych pracach plastycznych, na przykład podczas robienia sezonowych kolaży. Do ozdobienia swojej pracy idealnie nada się klej brokatowy, który nada niepowtarzalnego błysku każdemu dziełu, jednocześnie mocno trzymając jego elementy w całości. Zabawy, w trakcie których dzieci mają okazję do poznania rozmaitych technik i stworzenia swoich własnych prac plastycznych rozwijają szereg ich umiejętności, mając między innymi bardzo pozytywny wpływ na motorykę dziecka, ucząc precyzyjnych ruchów paluszkami i kształcąc koordynację oko – ręka.
W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór klejów o różnym zastosowaniu, które świetnie sprawdzą się podczas działalności plastycznej. Znajdą Państwo u nas zarówno kleje uniwersalne, które świetnie sprawdzą się podczas prac kreatywnych i hobbystycznych, jak i kleje brokatowe, które wspaniale wzbogacą pracę. Ponadto znajdą Państwo w naszej ofercie również kleje białe i przeźroczyste. Bardzo dobrym wyborem, który pomoże dzieciom w pracach plastycznych, są kleje, które świeżo po nałożeniu dają się łatwo zauważyć dzięki wyróżniającemu je kolorowi, ale po zaschnięciu stają się przeźroczyste. W naszym asortymencie znajduje się również wybór klejów i aktywatorów, które nadadzą się do robienie slime’ów.

Posiadamy niezwykle bogaty wybór klejów w sztyfcie, które wspaniale sprawdzą się zarówno w domowych pracowniach małych plastyków, jak i podczas pracy w przedszkolach i szkołach. W naszej ofercie znajdują się również kleje magiczne, kleje winylowe, kleje roślinne, masy mocujące i taśmy dwustronne. Tak szeroki wybór daje pewność, że niezależnie od potrzeb znajdą Państwo u nas dokładnie to, czego potrzeba.

Kompletując naszą ofertę klejów dołożyliśmy starań, żeby spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby dzieci. Dzięki klejom, mogą one poznać szereg aktywności i technik plastycznych, które wspaniale wpłyną na ich motorykę małą, kreatywność i wyobraźnię. Dzięki łączeniu ze sobą różnego rodzaju materiałów, dzieci będą mieć okazję do poznania nowych faktur, co z kolej pozytywnie wpłynie na ich integrację sensoryczną.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter