Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

PALETY, KUBKI NA WODĘ, KUWETY

Specjalnie z myślą o dużych i małych malarzach wybraliśmy najlepsze akcesoria, które ułatwią pracę z farbą i sprawią, że będzie ona jeszcze przyjemniejsza! Znajdą Państwo u nas bogaty wybór palet malarskich, kubków na wodę i kuwet, które doskonale uzupełnią każdą pracownię. Dzięki nim malowanie będzie znacznie łatwiejsze, a sama praca będzie przebiegała zdecydowanie sprawniej i w sposób bardziej uporządkowany. Oferowane przez nas produkty będą doskonałym wsparciem zarówno dla bardziej zaawansowanych twórców, jak i dla osób zaczynających swoją przygodę z malarstwem – niezależnie od wieku artysty! Jednocześnie dzieciom, które wkraczają w świat malarstwa pomogą one w jeszcze większym stopniu korzystać z dobrego wpływu, jaki ta dziedzina sztuki wywiera na ich rozwój.
1
1
W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi bogaty wybór akcesoriów przydatnych w trakcie malowania. Doskonale sprawdzą się one zarówno w pracowniach małych artystów, jak i jako pomoc dla bardziej doświadczonych i wymagających twórców. Dostępne w naszym sklepie z zabawkami są między innymi palety malarskie, które pozwalają na większą kontrolę nad mieszaniem farb. Znajdą Państwo w naszym asortymencie zarówno palety płaskie, jak i palety komorowe, które dostępne są w wyborze kształtów i posiadają różne udogodnienia, dzięki którym twórcza praca stanie się o wiele prostsza. W ofercie posiadamy również kuwety do farb, w tym kuwety wyposażone w wygodny lejek, ułatwiający przelewanie farby.

Niezwykle pomocne w pracowniach są również kubeczki na wodę, które ułatwiają czyszczenie pędzli. Oferujemy zarówno kubeczki składane, które zajmują wyjątkowo mało przestrzeni w trakcie spoczynku, jak i kubeczki z blokadą wylewania, tak zwane „niekapki”. Niekapki szczególnie dobrze sprawdzą się w pracowniach małych artystów, ponieważ po ich przypadkowym przewróceniu woda pozostanie w środku, uniemożliwiając tym samym zalanie pracy, ubrania lub podłogi.

Przygoda z malarstwem, która często zaczyna się od pełnej uśmiechu, dziecięcej zabawy, z czasem może przerodzić się we wspaniałą pasję na całe życie. Samo malowanie wywiera niezwykle pozytywny wpływ, zwłaszcza na wciąż kształtujące się i rozwijające dzieci. Dzięki malowaniu obrazów dzieci rozwijają swoją wyobraźnię i kreatywność. Trzymanie pędzla i skrupulatne nakładanie farby pozwala na poprawienie precyzji ruchów i koordynacji oko – ręka. Tworzenie obrazów pomaga wyrazić siebie, tym samym działając na dzieci niezwykle relaksująco i odprężająco.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter