Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

PRZYBORY DO PISANIA

W trakcie swojej przygody ze szkołą podstawową i szkołą średnią każdy uczeń wypisuje setki długopisów i korzysta z wielu ołówków. O ile dla starszych dzieci i młodzieży z pewnością największe znaczenie ma wygoda użytkowania i trwałość długopisu, o tyle dla młodszych dzieci równie ważne, o ile nie nawet bardziej istotne, jest to, jak długopis wygląda. I tak długopisy kolorowe, przedstawiające zwierzątka i posiadające sympatyczne formy dużo lepiej zachęcają dzieci do pisania niż zwykłe długopisy i ołówki. W naszej ofercie przyborów do pisania posiadamy artykuły, które zostały dobrane tak, żeby zaspokoić oczekiwania zarówno najmłodszych dzieci, jak i młodzieży licealnej i dorosłych, którzy potrzebują przyborów najwyższej jakości.
W naszej ofercie skierowanej do małych dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pisaniem znajdują się piękne długopisy, które posiadają wyraziste kolory lub niezwykle sympatyczne formy. Znajdą u nas Państwo długopisy ze zwierzakami, dinozaurami czy bohaterami znanymi z bajek dla dzieci. Dzięki swojej wyjątkowo przyjaznej formie długopisy te zachęcają dzieci do ćwiczenia pisania. W naszej ofercie znajdują się również artykuły przeznaczone dla młodzieży szkolnej, takie jak wysokiej jakości długopisy, zaprojektowane w ten sposób, aby ułatwiać pisanie i efektywnie wykorzystywać tusz, czy różnego rodzaju ołówki – od klasycznych, po ołówki z tabliczką mnożenia. W naszej ofercie znajdą Państwo również pióra wieczne, w tym uznane pióra wieczne Parker, które doskonale nadadzą się na prezent, świetnie wyglądają i odznaczają się wspaniałą jakością wykonania.

Pisanie jest niewątpliwie jedną z najważniejszych umiejętności, których uczymy się w dzieciństwie. Warto więc zadbać o to, żeby nauka pisania przebiegała z pomocą przystosowanych do potrzeb dzieci artykułów, które wypracują u dzieci poprawne odruchy, takie jak prawidłowe trzymanie przyborów piśmienniczych za pomocą chwytu pęsetowatego. Dla starszych dzieci i młodzieży znacznie bardziej istotne stają się takie cechy jak jakość tuszu i efektywne jego wykorzystywanie, które wpływa na jakość długopisu. Żeby odpowiedzieć na te zróżnicowane potrzeby naszych mniejszych i większych klientów, dobraliśmy najlepszej jakości akcesoria do pisania dostosowane do użytku na różny sposób i dopasowanych do wieku klientów.
Filtry
Cena
- 

Newsletter