Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

FILCE

Filc jest cenionym i często wykorzystywanym materiałem w trakcie zabaw z dziećmi. Pozwala na stworzenie pięknych dekoracji, niesamowitych prac artystycznych i efektywną naukę. Dedykowana temu wyjątkowemu materiałowi zakładka powstała z myślą o dzieciach pełnych pomysłów i uwielbiających prace manualne. Do największych zalet dostępnych w naszym sklepie filców łatwość zszywania, klejenia i wycinania wzorów z materiału, jego żywe kolory, nietracące swojej barwy przy kontakcie z wodą lub promieniami światła, oraz nierozciągliwość.
1
1
Wysokiej jakość filc sprawdza się doskonale do tworzenia pięknych dekoracji wnętrz, samodzielnie wykonanych pacynek, aplikacji na ubrania czy wielu innych prac plastycznych. Arkusze filcu bardzo często wykorzystywane są przez rodziców do tworzenia personalizowanych książeczek sensorycznych. Korzystając z różnych materiałów samodzielnie w prosty sposób można przygotować stymulującą rozwój dziecka zabawę. Wystarczy filc, wstążki, tasiemki i pompony, aby stworzyć ten niesamowity przedmiot. Filc może posłużyć nie tylko jako element prac plastycznych, lecz także świetnie sprawdzi się na pierwszym etapie edukacji. Lekcję kolorów przeprowadzić można w formie zabawy i układania dopasowanych naklejek lub wyciętych wcześniej kształtów na odpowiednim arkuszu.

Wycinanie kształtów z filcu jest nieco trudniejsze, niż praca z papierem. Dlatego też tworzenie filcowych obrazków i samodzielne wycinanie kształtów przez dzieci będzie intensywnym ćwiczeniem, angażującym pracę mięśni ręki. Po opanowaniu tajników tworzenia płaskich filcowych obrazów, można rozważyć opcję tworzenia przestrzennych prac. Zawieszki do kluczy, mini pluszaki lub szeroko rozumiane dekoracje, to tylko nieliczne inspiracje, które można wykorzystać – tak naprawdę dzieci ogranicza jedynie wyobraźnia, a tą, jak wiemy, mają bardzo bogatą.

Niezależenie z jakim założeniem kupujcie arkusze filcu, gwarantujemy, że dzieciom nie zabraknie pomysłów na jego wykorzystanie, a wysokiej jakości materiał spełni wymagania każdego małego twórcy. Piękne obrazki, elementy ozdobne, dekoracje pokoju, zawieszka do kluczy. Jedno jest pewne- niezależnie jak zostanie wykorzystany, filc zapewni wspaniałą zabawę i rozwój małej motoryki.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter