Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

PLASTELINY, MODELINY, MASY PLASTYCZNE

Zabawa z masami plastycznymi jest bez wątpienia jedną z tych, które dzieci uwielbiają. Trudno się dziwić – masy plastyczne są niezwykle przyjemne w dotyku, praca z nimi naturalnie odpręża, a jednocześnie stwarza mnóstwo możliwości do ich kreatywnego wykorzystania. Dzięki możliwościom, które stwarzają, jak i dzięki szerokiemu wyborowi mas plastycznych, zabawa może trwać niemalże w nieskończoność. Dzięki niej dzieci ćwiczą szereg niezwykle przydatnych cech i umiejętności, które mają duży, pozytywny wpływ na ich zdrowy i zrównoważony rozwój. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, żeby oferowany przez nas wybór mas plastycznych był zróżnicowany i składał się z produktów najwyższej jakości, które będą świetnie stymulować każdego małego twórcę.
W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo duży wybór mas plastycznych w różnych zestawach, kolorach i od różnych producentów. Dzięki oferowanym przez nas produktom dzieci będą mieć okazję doświadczyć niezwykłych korzyści, które płyną z zabawy z masami plastycznymi, jak i poznać fascynującą i angażującą zabawę, jaką niesie ze sobą tworzenie dzieł z pomocą tych materiałów.

W ofercie posiadamy szeroki wybór plastelin w niezwykle zróżnicowanych pod kątem ilościowym zestawach – od opakowań zawierających kilka walców, po kilogramowe „cegiełki” plasteliny w danym kolorze, które doskonale nadadzą się w trakcie prowadzenia zajęć z grupą dzieci. W naszym asortymencie znajdują się również plasteliny świecące w ciemności, plasteliny pływające, różnorodne modeliny, w tym modelina klasyczna, modelina samoutwardzalna, i bogaty wybór innych mas plastycznych, w tym masy solnej i masy rzeźbiarskiej samoutwardzalnej. Posiadamy również szeroki asortyment narzędzi, akcesoriów i foremek, które są dostosowane do wieku dzieci.

Dzięki zabawie z masami plastycznymi dzieci mają okazję do pracy nad swoją kreatywnością i wyobraźnią. Aktywność ta stanowi nie tylko angażującą zabawę, ale również okazję do ćwiczenia swojej umiejętności planowania działań. Masy plastyczne wspaniale poprawiają też małą motorykę, w szczególności koordynacja oko – ręka i siła paluszków, a dzięki bodźcom, które dzieci odbierają w trakcie pracy z nimi, rozwija się ich integracja sensoryczna.
Filtry

Newsletter