Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

DRUCIKI KREATYWNE

Kreatywne Dziecko to miejsce, w którym znajdziecie Państwo zarówno zabawki edukacyjne jak i artykuły plastyczne przydatne każdemu maluchowi. Kategoria „Artykuły do prac twórczych” zawiera produkty, które pozwalają rozwijać się dziecku poprzez rozbudzanie jego naturalnej kreatywności i zdolności manualnych. Druciki kreatywne to jeden z artykułów, który z pewnością zaintryguje małych odkrywców. Faliste, metaliczne, przypominające pióra czy grube i niezwykle miękkie druciki świetnie nadadzą się do ćwiczenia małej motoryki i koordynacji ruchowo – wzrokowej. Nieoczywista faktura i szeroki wachlarz zastosowań drucików kreatywnych sprawia, że wspaniale wpływają one na rozwój kreatywny dziecka, jego zdolność do planowania i twórczego, nieszablonowego myślenia.
1
1
Druciki kreatywne pozytywnie wpłyną na umiejętność odbierania i klasyfikowania bodźców dotykowych i wzrokowych, znanych jako integracja sensoryczna. Intensywne kolory drucików, poza swoim pięknym wyglądem, stanowią bodziec stymulujący kreatywność dziecka. Druciki kreatywne są ciekawym i rozbudzającym twórcze myślenie akcesorium i mogą stanowić bazę to tworzenia niecodziennych prac artystycznych. Druciki kreatywne pozwolą dzieciom puścić wodze fantazji i stworzyć z nich urocze dekoracje, które na długo mogą ozdobić dom i nadać mu niepowtarzalnego charakteru. Zestaw drucików w pastelowych kolorach sprawdzi się jako materiał do stworzenia kwiatów czy zwierzątek.

W naszej ofercie znajdują się również druciki o długości ponad 50 centymetrów, które będą idealne do skonstruowania, między innymi, kolorowych wież. Druciki kreatywne świetnie sprawdzą się również w trakcie tworzenia dekoracji tematycznych, budowania konstrukcji czy ozdabiania prac plastycznych. Poza zestawami zawierającymi różne kolory drucików, w naszym sklepie dostępne są także zestawy złożone z drucików, pomponów oraz oczek. Taki zestaw od firmy TITANUM pozwoli stworzyć niepowtarzalne stworzenia, rodem z krainy dziecięcych snów. Kreatywne druciki sprawdzą się również w trakcie zabawy z młodszymi dziećmi. Pod czujnym okiem rodzica, dziecko może uczestniczyć we wspaniałej zabawie, która jednocześnie będzie rozwijała jego koordynację oka-ręka. Przekładnie mięciutkich drucików przez oczka durszlaka, nawlekanie na druciki słomek czy wypełnianie nimi pojemników doskonale poprawi małą motorykę dziecka i będzie świetnym sposobem na ćwiczenie uważności i skupienia.

Druciki kreatywne dzięki swojej różnorodnej fakturze, kolorom i możliwości wyginania ich w dowolną stronę zaciekawią dzieci, otwierając przed nimi niezwykle szerokie pole do twórczego działania. Dostępne w zróżnicowanych zestawach stanowią naprawdę ciekawą ofertę zarówno jako zabawka, jak i artykuł niezwykle przydatny w pracach plastycznych. Niezależnie w jaki sposób zostaną wykorzystane, druciki z pewnością rozbudzą ciekawość dzieci oraz rozwiną ich zdolności poznawcze. Pokazywanie dzieciom nieznanych dotąd przedmiotów o nieoczywistym zastosowaniu pozwala im podejmować własne, niezależne decyzje, kreować swój mały świat i budować poczucie samorealizacji.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter