Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

GUMKI DO ŚCIERANIA

Każdemu w życiu prędzej czy później przytrafi się jakiś błąd. Podobnie w przypadku rysowania, szkicowania czy ćwiczenia geometrii. W takiej sytuacji warto wiedzieć co zrobić, żeby ten błąd naprawić. W przypadku tych błędów popełnionych z pomocą ołówka niezwykle przydatne mogą się okazać gumki do ścierania! Z ich pomocą każda niewłaściwie postawiona linia, każde odstępstwo od doskonałości zostanie natychmiastowo poprawione, nie zostawiając śladu po wcześniejszym potknięciu. Specjalnie z myślą zarówno o uczniach, jak i rysownikach, którzy szukają wysokiej jakości gumek do ścierania, które nie będą uszkadzały ścieranej powierzchni a jedynie skutecznie pozbywały się z niej grafit, stworzyliśmy naszą ofertę gumek do ścierania.
1
1
W ofercie naszego sklepu zabawkami znajdą Państwo bogaty wybór artykułów szkolnych, które przydadzą się nie tylko uczniom, którzy potrzebują wysokiej jakości akcesoriów podczas lekcji matematyki, plastyki czy techniki, ale również artystom. Wśród dostępnych u nas artykułów posiadamy rozbudowaną ofertę gumek do ścierania, które świetnie sprawdzą się zarówno w trakcie lekcji, jak i podczas pracy artystycznej. Proponowane przez nas gumki szybko i z dużą łatwością ścierają grafit, jednocześnie nie niszcząc powierzchni, na której jest naniesiony rysunek. Dzięki temu doskonale sprawdzą się nie tylko w trakcie ścierania śladów ołówka z papieru, ale też bardziej delikatnych materiałów, takich jak bibuła czy krepina. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne gumki, jak i produkty w niezwykle ciekawych formach i pięknych kolorach, które doskonale nadadzą się jako element wyprawki szkolnej.

Dostępne w naszej ofercie są również gumki połączone z temperówkami, które świetnie sprawdzają się podczas lekcji, jak i pachnące gumki do ścierania, które posiadają zapach owoców. Dzięki gumkom do ścierania praca staje się o wiele łatwiejsza – zarówno w trakcie lekcji, jak i podczas doskonalenia swojego artystycznego rzemiosła. Proponowane przez nas gumki dostępne są w wielu ciekawych formach, jednak łączy je świetna cena i wysoka jakość. Dzięki temu możemy mieć pewność, że w ręce naszych klientów trafiają najlepsze produkty, które pozwolą na niezauważone pozbycie się każdej krzywej linii, która może przydarzyć się w trakcie pracy z ołówkiem.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter