Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

TEMPERÓWKI

Kompletując naszą ofertę artykułów szkolnych nie mogliśmy pominąć niezwykle ważnych akcesoriów, które umożliwiają korzystanie z ołówków, stając się tym samym niezbędnym wyposażeniem nie tylko uczniów, ale również rysowników i grafików. Temperówki powstały w XIX wieku i od tego czasu pełnią niezastąpioną rolę, pozwalając na skuteczne i niezwykle proste ostrzenie ołówków, zastępując tym samym w tym zadaniu chociażby noże i papiery ścierne, które były wykorzystywane przed nimi. Dzięki swojej konstrukcji te niezwykle proste urządzenia odcinają wąski wiór z drewnianej osłonki grafitu, jednocześnie wydobywając go na wierzch i nadając akcesoriom kreślarskim charakterystyczny kształt, który sprzyja precyzyjnej pracy.
1
1
W asortymencie naszego sklepu, pośród artykułów szkolnych, znajdą Państwo wszystkie akcesoria potrzebne zarówno do wyprawki szkolnej, jak i do pracy w trakcie szlifowania swoich artystycznych umiejętności. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć temperówek, które bezsprzecznie są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia zarówno uczniów podstawówki, licealistów jak i rysowników – nie ważne, czy są oni hobbystami czy profesjonalnymi artystami. W naszym sklepie znajdują się zarówno proste, klasyczne temperówki, które cechują się kompaktowymi rozmiarami, jak i temperówki z pojemniczkami na wióry, dzięki którym ostrzenie przyrządów kreślarskich nie będzie wiązało się z drobnymi ścinkami, które zostaną na biurku po skończonym temperowaniu. W naszej ofercie posiadamy również temperówki na korbkę, które wspaniale trzymają się powierzchni, na której są postawione i zapewniają jeszcze szybsze i dokładniejsze ostrzenie kredek i ołówków. Ponadto, dostępne u nas są temperówki z gumką do ścierania.

Dobra temperówka potrafi zaoszczędzić wiele czasu i nerwów – dzięki odpowiedniej budowie, przyrząd jest odpowiednio wytrzymały, zaś dzięki dobrym ostrzom i wyprofilowaniu otworu, grafit w trakcie temperowania nie łamie się, a same ołówki i kredki stają się ostre i gotowe nawet na najbardziej precyzyjne zadania. Dlatego dobierając asortyment do naszej oferty temperówek przyłożyliśmy szczególną uwagę do tego, żeby proponowane przez nas produkty cechowała najwyższa jakość. Jednocześnie oferowane przez nas temperówki wspaniale spełnią oczekiwania zarówno uczniów, jak i pasjonatów rysunku, zaś dzięki dostępnym w naszym sklepie produktom o pięknym kolorach i niezwykle przyjaznych formach, również dzieci dopiero poznające radość płynącą z rysowania i kolorowania znajda u nas coś dla siebie.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter