Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

NOŻYCZKI

Kompletując naszą ofertę akcesoriów plastycznych przykładaliśmy szczególną uwagę do tego, żeby zaspokoić wszelkie potrzeby małych artystów, które mogą się pojawić w trakcie procesu twórczego. Dzięki temu znajdą Państwo u nas wszystko, czego Państwa pociechy mogą potrzebować do stworzenia pięknych dzieł, których konstruowanie będzie stanowiło wspaniałą i niezwykle kształcącą zabawę. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć nożyczek. Te niezwykle przydatne akcesoria są wykorzystywane nie tylko w trakcie rozmaitych praktyk artystycznych, ale również są niezwykle przydatne na co dzień. Bez nich ciężko by było wyobrazić sobie powstanie pięknych kolaży, jak również niemożliwe byłoby dostosowanie rozmaitych elementów w ten sposób, aby dało się wykonać z ich pomocą ciekawą pracę – to dzięki nim możliwe jest między innymi odpowiednie docięcie pasków do quillingu.
1
1
Znajdą Państwo u nas niezwykle bogaty wybór różnego rodzaju nożyczek, które przyjdą z pomocą zarówno małym, jak i dużym plastykom w trakcie pracy. Dołożyliśmy starań, aby nasze nożyczki sprawdziły się w różnego rodzaju aktywnościach plastycznych i były dopasowane do potrzeb dzieci w zróżnicowanym wieku. Dla malutkich dzieci doskonale sprawdzą się nożyczki plastikowe, które posiadają przyjemny kształt, jednocześnie będący optymalnie bezpiecznym i zapobiegającym przypadkowym skaleczeniom. Dla odrobinę starszych dzieci doskonałe będą uniwersalne nożyczki szkolne, które posiadają zaokrągloną końcówkę.

Dostępne w naszym sklepie z zabawkami są również nożyczki szkolne z ergonomicznym uchwytem, który znacznie poprawia wygodę pracy, i nożyczki szkolne przeznaczone dla osób leworęcznych. Dla starszych dzieci doskonale nadadzą się nożyczki biurowe lub uniwersalne, które świetnie sprawdzą się w trakcie dłuższej pracy, ale wymagają więcej skupienia i ostrożności od nożyczek ostrych. Do naprawdę skomplikowanego wycinania doskonale nadadzą się nożyczki precyzyjne, wyposażone w specjalna powierzchnię zapobiegającą przywieraniu między innymi taśmy dwustronnej i samoprzylepnej.

Poza szeroką gamą zastosowań w trakcie tworzenia jakże dobrych dla rozwoju dziecka prac plastycznych, nożyczki same w sobie posiadają kilka cech, które pozytywnie wpływają na rozwój małego człowieka. Pracując z nimi, dzieci uczą się ostrożności, skupienia, skrupulatności i planowania swoich działań. Praca z nożyczkami to również wspaniały sposób na poprawienie swojej motoryki małej, a w szczególności precyzji ruchów.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter