Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

MAGNESY

Własnoręcznie przygotowane magnesy. Może to brzmieć niecodziennie i wzbudzić podejrzenia, że ich przygotowanie zajmie godziny, jednak nic bardziej mylnego. Zestaw pozwalający samodzielnie tworzyć magnesy to niewiarygodnie przyjemny sposób na wspólna zabawę z dziećmi. Od teraz galerię wspomnień na lodówce mogą przyozdobić nie tylko pamiątki z podróży, ale również samodzielnie wykonane magnesy wykonane przez dzieci, które świetnie skomponują się z rysunkami ich autorstwa.
1
1

Magnesy dla dzieci

Pośród produktów dostępnych w naszym sklepie znaleźć można zestawy firmy Colorino Patio, oparte o technikę zdobienia gotowych wzorów mieniącymi się foliami. Dostępne również są pojedyncze magnesy do których powierzchni przykleić można dowolną dekorację. Dziesięć sztuk kolorowej foli oraz cztery wzory magnesów tworzą zestawy dedykowane dzieciom powyżej 5 roku życia. Dinozaury, Konie, Kosmos czy Auta – niezależnie, który zestaw wybiorą Wasze pociechy, schemat postępowania pozostaje taki sam, podobnie jak ilość radości płynąca z tworzenia własnych magnesów! Aby przygotować błyszczący magnes wystarczy dokonać wyboru wzoru oraz foli, której użyjemy do zdobienia poszczególnych elementów. W kolejnym etapie odklejamy folię zabezpieczającą z elementów, które aktualnie będziemy zdobić i przykładamy do niego właściwą folię. Chwilę przytrzymujemy i powoli odklejamy. Poprawnie nałożona folia zostaje na powierzchni magnesu tworząc piękną, mieniącą się powłokę.

Dostępne u nas są również zwykłe magnesy, które również dają ogrom możliwości zarówno małym, jak i dużym artystom. Za pomocą specjalistycznego kleju do magnesu przyczepić można dowolną dekorację. Figurka z modeliny, kolorowe guziki oraz wstążki pięknie dopełnią wystrój kuchni czy przedpokoju.

Idealnym dopełnieniem naszej kategorii magnesów jest szeroka gama akcesoriów, które poza kreatywnymi i rozwijającymi zabawami znajdą zastosowanie w domu na co dzień. Samoprzylepny arkusz oraz taśma magnetyczna sprawdzi się do przymocowania tymczasowych dekoracji do przedmiotów metalowych. Łatwa do cięcia struktura samoprzylepnych magnesów pozwoli dostosować ich wymiary do aktualnych potrzeb. Ten rodzaj magnesów znajduje szerokie zastosowanie miedzy innymi w branży eventowej, której dynamika działań wymaga częstych zmian. Samoprzylepne taśmy magnetyczny wykorzystywane są także do mocowania tymczasowych dekoracji na samochodach. Odpowiednie rozmiary taśmy pozwalają na zamocowanie nawet okazałych dekoracji na rozmaite imprezy i przyjęcia.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter