Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

KOREKTORY

W trakcie swojej edukacji, uczniowie wypisują setki długopisów, zapisując nimi tysiące słów, którymi zapełniają dziesiątki, jak nie setki zeszytów. Patrząc na tak ogromne ilości odręcznego pisma, jakie wykonujemy w trakcie naszego życia, nie może nas dziwić fakt, że każdemu prędzej czy później przytrafi się błąd. Może to być literówka, źle napisane słowo lub wyraz napisany zupełnym przypadkiem, z rozpędu lub rozkojarzenia wrzucony w środek zdania i niszczący jego sens.
1
1
Oczywiście istnieją liczne sposoby korygowania swoich błędów, jednak wiodące są dwa. Skreślanie błędnie napisanych wyrazów jest bardzo szybkie, jednak skutecznie psuje estetykę zeszytu, a jednocześnie nie pozwala na odzyskanie utraconego miejsca, przyczyniając się do szybszego zużywania zeszytu, co stanowi nie tylko nieekonomiczne, ale też nieekologiczne rozwiązanie. Znacznie lepszym sposobem pozbywania się błędów w szkolnych notatkach jest używanie korektorów, które pozostawiają po sobie ledwo widoczny ślad, skutecznie usuwają ślady po źle napisanych wyrazach i pozwalają na ponowne wykorzystanie miejsca.

W naszej ofercie akcesoriów przeznaczonych do użytku szkolnego znajdą Państwo wysokiej jakości akcesoria, które doskonale sprawdzą się wspomagając edukacyjne trudy uczniów w różnym wieku. Wśród nich dostępne są korektory, będące nieocenionym wsparciem w trakcie robienia notatek na lekcjach. Dzięki nim uczniowie mogą zachować estetyczny zeszyt, wolny od skreśleń i wyrwanych kartek. Znajdą Państwo u nas zarówno korektory w taśmie, które cechują się niezwykle szybkim czasem schnięcia, dzięki czemu już w parę sekund po ich nałożeniu można bez przeszkód kontynuować pisanie, co niezwykle przydatne jest zwłaszcza na lekcjach z bardzo dynamicznym tempem pracy. Dostępne w naszym sklepie są również płyny korekcyjne w buteleczkach, które pozwalają na całkowitą kontrolę nad tym, ile korektora się nakłada.

Korektor w piórniku ucznia jest potężnym narzędziem, pozwalającym na skuteczną walkę o estetyczny zeszyt. Dzięki posiadaniu korektora, uczniowie są w stanie szybko i skutecznie poprawiać wszelkie niedoskonałości, które wkradną się do ich notatek. Powoduje to, że są one znacznie przyjemniejsze i łatwiejsze do czytania, co znacznie ułatwia późniejsze powtarzanie materiału.
Filtry
Cena
- 

Newsletter