Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

CYRKLE, LINIJKI, KĄTOMIERZE

Matematyka od wieków uważana jest za królową nauk, zaś naukowcy określają ją jako język, z pomocą którego opisany jest świat. Mimo tego poznawanie jej tajników w szkole często traktowane jest przez uczniów jako przykry obowiązek, z którego muszą się wywiązać, choćby bardzo nie chcieli. Staramy się wyjść naprzeciw troskom uczniów, i uprzyjemnić im czas spędzony na uczeniu się wzorów, arytmetyki i geometrii z pomocą najwyższej jakości przyrządów, które nigdy ich nie zawiodą. Dzięki nim dzieci nigdy nie spotka przykra niespodzianka, gdy na chwilę przed lekcją zorientują się, że brakuje im wymaganych na zajęciach akcesoriów. Dobrane przez nas akcesoria cechują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu posiadają bardzo dobrą wytrzymałość.
1
1
W naszym sklepie znajdą Państwo bogaty wybór artykułów szkolnych, które wspomogą dzieci i młodzież w trakcie zajęć szkolnych. W kategorii cyrkle, linijki i kątomierze znajdują się wysokiej jakości przybory matematyczne, które sprawdzą się na lekcjach matematyki. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne, plastikowe przybory, jak i akcesoria wykonane z elastycznego, miękkiego tworzywa. Zastosowanie takiego materiału znacznie zwiększa wytrzymałość przyborów, co pozwala uniknąć ich pękania i łamania się, które są zmorą każdego adepta matematyki. W ofercie posiadamy również kompletne zestawy geometryczne, które złożone są z kilku elementów dobranych specjalnie w taki sposób, żeby uczeń był przygotowany na każdą ewentualność.

Dostępne w naszym sklepie artykuły szkolne cechuje wysoka jakość wykonania, która pozwoli na uniknięcie konieczności kupowania przyborów za każdym razem, gdy w trakcie lekcji matematyki zbliżać się będzie dział dotyczący geometrii. Nasze materiały pozwolą dzieciom i młodzieży na spokojną pracę na lekcjach. Warto zaznaczyć, że w trakcie poznawania geometrii uczniowie rozwijają szereg swoich umiejętności. Rysowanie figur geometrycznych wywiera pozytywny wpływ na kształtowanie się wyobraźni przestrzennej, zaś skupiona praca nad zadaniami pozwala na ćwiczenie koncentracji. Zwłaszcza ta ostatnia umiejętność jest niezwykle potrzebna, ponieważ przyda się młodym matematykom nie tylko na lekcjach i sprawdzianach, ale też w późniejszych etapach życia.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter