Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Panele sensoryczne LIQUID FLOOR

Panele sensoryczne są nowością na polskim rynku w świecie zabawek. Zapewniają dziecku świetną zabawę ruchową i są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Dlaczego warto kupić panele sensoryczne?

Można z nich korzystać na dowolnej płaskiej powierzchni. Panele są wypełnione barwnikiem kosmetycznym – są w 100% bezpieczne. Spód zabawki pokryty jest od spodu pianką antypoślizgową, co umożliwia korzystanie z niej na podłodze, poprzez skakanie, taniec, raczkowanie itp. Świetnie nadają się również do zabawy na stole poprzez dotyk. Panel przy dotyku zmienia kształty i odcienie lub miesza kolory. Zabawka świetnie rozwija wyobraźnię dziecka oraz zachęca do zabaw ruchowych.

Panele są bardzo odporne na uszkodzenia, wszelkiego rodzaju zarysowania, dzięki czemu do zabawy mogą dołączyć dorośli. Maksymalne obciążenie paneli sensorycznych to 120kg.

Panel może również pełnić dodatkową ozdobę dziecięcego królestwa. Sprawdzi się też w przedszkolach, salach zabaw, poradniach rehabilitacyjnych oraz gabinetach integracji sensorycznej. Zapewnia korzystającemu świetną i niesamowitą zabawę.
1
1

Newsletter