Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

PIÓRNIKI

Idąc do szkoły, dzieci uwielbiają kompletować swoje artykuły szkolne. Uczniowie chcą dobrać nie tylko artykuły dobrej jakości, ale również z ich pomocą wyróżnić się wśród swoich koleżanek i kolegów. Jednymi z ulubionych akcesoriów, które dzieci bardzo chętnie wybierają, i z pomocą których wyrażają swój indywidualizm, są piórniki. Dzięki nim dzieci nie tylko mogą zabezpieczyć swoje przybory i zebrać je w jednym miejscu, dzięki czemu nie fruwają one luzem po plecaku, ale też pokazać swoje zainteresowania i pasje. Piórniki to również niezbędne akcesorium rysowników. Dzięki nim mogą oni posegregować swoje ołówki, jednocześnie zabezpieczając je, co przydatne jest w trakcie wyjścia w plener.
1
1
W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór piórników dopasowanych do potrzeb i oczekiwań dzieci. Nasze piórniki pozwolą im nie tylko na wyrażenie siebie, ale również stworzą okazję do rozwinięcia się kreatywnie i trenowania swoich umiejętności. Mają na uwadze stymulowanie dzieci do ćwiczenia swojej wyobraźni i wyrażania siebie, nasza oferta piórników pozwala dzieciom nie tylko na wybranie najbardziej odpowiadającego im wzoru, ale na stworzenie go samemu, według swojego pomysłu i konwencji.

Znajdą Państwo u nas piórniki z serii Color Freedom, które dziecko może samodzielnie pokolorować za pomocą dołączonych do zestawu permanentnych markerów do tkanin, które są nieścieralne i wodoodporne, sprawiając, że naniesiony wzór pozostanie trwały i będzie towarzyszyć dziecku przez długi czas. W naszej ofercie znajdują się również piórniki od SES, które pozwalają na ozdobienie piórnika we wzór z kotkiem – jednorożcem, który jest niezwykle uroczy. W naszym sklepie nie mogło zabraknąć również propozycji dla artystów. Etui na kredki od Koh-i-noor spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających twórców, pozwalając nie tylko na zabezpieczenie akcesoriów, ale również na ich wyjątkową ekspozycję.

Piórnik to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów zarówno wyprawki szkolnej, jak i wyposażenia każdego rysownika. Dlatego warto zadbać, żeby był on nie tylko najwyższej jakości, ale również był maksymalnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań użytkownika. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w naszej ofercie zarówno uczniowie w różnym wieku, jak i artyści znaleźli idealny piórnik dla siebie.
Filtry
Cena
- 

Newsletter