Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

ZABAWKI I POMOCE TERAPEUTYCZNE

Wykorzystywane w terapii sensorycznej, ale również świetnie nadające się do codziennych zabaw, zabawki sensoryczne i antystresowe pozwolą zadbać o zrównoważony rozwój dziecka, jednocześnie zapewniając mu wspaniałą rozrywkę. Zabawki z tej kategorii mogą z sukcesami być wykorzystywane zarówno w trakcie zajęć z dziećmi ze spektrum autyzmu. Dzięki swoim właściwościom, akcesoria sensoryczne pomogą w porządkowaniu doznań zmysłowych, pozwolą na poprawienie koordynacji i świadomości własnego ciała. Jednocześnie, dzięki swoim zróżnicowanym fakturom świetnie wspomogą rozwój małej motoryki i koordynacji oko ręka, ucząc dziecko jak za pomocą dotyku może we wspaniały sposób poznawać świat. Pomogą również w poprawieniu równowagi, koordynacji ruchowej a nawet koncentracji.
1
1
W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór zabawek pomocnych w terapii sensorycznej i posiadających właściwości antystresowe. Dzięki temu zapewnią one nie tylko długie godziny wspaniałej zabawy, ale również wspomogą zrównoważony rozwój dziecka. Oferujemy między innymi gniotki, które świetnie wpływają na małą motorykę, zaś swoją niezwykle przyjemną fakturą i przyjaznym wyglądem zachęcają dzieci do zabawy. Ponadto posiadamy bogaty wybór piasków kinetycznych, ciastoplastelin i podobnych produktów, które we wspaniały sposób pobudzają kreatywność dziecka. Wszystkie produkty są całkowicie bezpieczne dla dzieci i zostały odpowiednio przetestowane przez producentów, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy Państwu tylko zabawki najlepszej jakości. Zabawa z masami plastycznymi nie tylko świetnie zajmuje czas, ale również niezwykle pozytywnie wpływa na wyobraźnię, wrażliwość i intuicję dziecka. Poza tym nasz sklep oferuje również zabawki, pobudzające kreatywność i ciekawość dziecka. Pomagają one rozwijać zmysły, stymulują dzieci do ruchu, wspomagają ćwiczenia motoryki i koordynacji oko-ręka. Dzięki temu stanowią one nieocenioną pomoc w codziennych zabawach, jednocześnie będąc świetnym sposobem na wsparcie zrównoważonego rozwoju dziecka.

Zabawki sensoryczne to wspaniały sposób na świetną zabawę zarówno dla niemowlaków, jak i starszych dzieci. Dzięki swoim niepowtarzalnym właściwościom są one niezwykle użyteczne nie tylko na co dzień, ale również w terapii zaburzeń sensorycznych. Ponadto, zabawki te stanowią świetny sposób na pracę z dziećmi ze spektrum autyzmu. Dzięki swojej specyfice, zabawki te wspomagają rozwój małej motoryki, zachęcając dzieci do pracy rączkami i paluszkami. Zabawki antystresowe to również świetny sposób na zapewnienie dziecku chwili relaksu i rozluźnienia. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór zabawek, które pomogą zadbać o zdrowy i zrównoważony rozwój dziecka.
Filtry
Wybrane opcje:
Producent
[X] SentoSphere
Cena
- 

Newsletter