Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

PIANKA EVA

Pianka EVA to jedna z tych zabawek, która świetnie nada się w trakcie odkrywania przez dzieci różnorodnych technik, ponieważ posiada niezwykle szeroki zakres zastosowań. Co za tym idzie, idealnie sprawdzi się jako element prac twórczych, które świetnie rozwiną nie tylko małą motorykę i koordynację oko – ręka u dzieci, ale będą mieć też świetny wpływ na ich zdolność skupiania uwagi i kreatywność. Elastyczna i miękka, Pianka EVA dostępna jest w postaci różnobarwnych arkuszy A4, i sprawdzi się w trakcie tworzenia wielu projektów artystycznych.
1
1
Pianka Eva powszechnie wykorzystywana jest w wielu branżach związanych ze sportem. Właściwości takie jak wodoodporność czy amortyzacja drgań sprostały wymaganiom producentów akcesoriów basenowych i amatorom sportów ekstremalnych. Mająca takie zastosowanie pianka przypadła do gustu również dzieciom. Nie powinno nas to dziwić – wszak dziecięce zabawy istotnie często mają coś wspólnego ze sportem ekstremalnym. Dostępne w naszym sklepie produkty firmy Happy Color oraz Anthony Peters pozwolą na stworzenie niesamowitych prac w domowym zaciszu. Pianka Eva jest elastycznym i miękkim materiałem, który bez trudu pozwoli na wycięcie dowolnego kształtu. Kolorowe elementy połączyć można ze sobą za pomocą kleju lub nici.

Do stosunkowo prostych do wykonania i dających świetny efekt projektów z pianki Eva należą piękne pływające konstrukcje. Przy odrobinie pomocy dorosłych nawet małe dzieci będą w stanie stworzyć pływające statki, które mogą posłużyć jako zabawki do kąpieli. Natomiast jeśli Wasze szkraby to miłośnicy awioniki, Pianka EVA idealnie nada się jako materiał do stworzenia samolotów, które zwisną pod sufitem dziecięcego pokoju. Kolejnym bardzo ciekawym sposobem na wykorzystanie Pianki są wykonane z niej elementy odzieży, gdyż Pianka EVA nadaje się do szycia. Jednak, jeśli jest jeszcze za wcześnie na poznanie dziecka z nitka i igłą, polecamy przygotować duże dziurki za pomocą dziurkacza, a następnie sztywnym sznurkiem połączyć elementy, tworząc w ten sposób niezwykłe przebrania lub ozdoby do ubrań!

Nie jest ważne czy wybierzecie pojedynczy arkusz czy cały zestaw, pianka Eva to nietuzinkowy materiał, z którego powstać mogę niezwykle zróżnicowane prace. Domowe studio produkcyjne naklejek, świątecznych dekoracji czy pracownia modelarska w której powstaną łodzie i samoloty to zaledwie nieliczne spośród możliwych sposobów wykorzystania pianki. Wykorzystanie jej w zabawie rozwinie zdolności manualne dziecka, pozwoli ćwiczyć koordynację oko – ręka oraz pobudzi kreatywność. Stymulacja poprzez zabawę i wykorzystywanie nieznanych dla dziecka materiałów jest rekomendowaną formą wsparcia rozwoju dziecka.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter