Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

DZIURKACZE OZDOBNE

Kategoria „Artykuły do prac twórczych” doskonale nadaje się nie tylko dla rodziców poszukujących kształcącej i angażującej rozrywki dla swoich pociech, lecz także artystów szukających jakościowych materiałów oraz akcesoriów. Dziurkacze ozdobne z pewnością przykują uwagę niejednego papieroplastyka. Dostępne w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym dziurkacze od lat doceniane są na rynku Polskim i światowym. Firma DP CRAFT, której akcesoria dostępne są w Kreatywnym Dziecku, projektując swoje produkty dokłada najwyższych starań, aby każdy, mały i duży, klient był zadowolony z ich akcesoriów!
Dziurkacze ozdobne są narzędziami, które z niebywałą precyzją pozwalają na wycięcie niemożliwych do ręcznego przygotowania wzorów. Wykorzystywane są do zdobienia albumów, kart okolicznościowych, opakowań, prac plastycznych oraz, oczywiście, zabawy! Uwielbiane przez dzieci i profesjonalistów, którzy zajmują się scrapbookingiem. Mnogość dostępnych wzorów pozwala na przygotowanie dekoracyjnych elementów na dowolnie wybraną okazję. Wśród niepowtarzalnych wzorów możliwych do wycięcia przy pomocy dziurkaczy ozdobnych wymienić można ponadczasowe serca, śnieżynki, nutki oraz liście.

Solidnie wykonana, a przy tym delikatna konstrukcja narzędzia zagwarantuje przyjemną i nieskrępowaną pracę twórczą. Ponadto pastelowe barwy, w których wykonane zostały dziurkacze, pięknie będą prezentować się na biurku miłośnika scrapbookingu, cardmakingu czy home decor. Szeroka i antypoślizgowa podstawa oraz pojemnik wbudowany na wycięte elementy pozwoli na bezpieczną pracę również dzieciom. Należy pamiętać, że zabawa z dziurkaczem nie kończy się jedynie na samym wycinaniu. Zabrane w pojemniku wycięte elementy świetnie sprawdzą się jako naklejki lub konfetti.

Dziurkacze ozdobne pozwalają na wycinanie niesamowitych kształtów i nadanie wyjątkowego charakteru powstającym pracom artystycznym. Często wzory, które są niemożliwe do ręcznego wycięcia, przy użyciu dziurkaczy powstają w ułamku sekundy. Papier, folia, cienka tektura lub pianka nie stanowią wyzwania dla doskonale zaprojektowanego i bezpiecznego narzędzia. Dziurkacz ozdobny z pewnością ucieszy dzieci, otwierając przed nimi nowe możliwości podboju świata kreatywnych prac twórczych, jak i nie raz przyda się w domu, gdy pojawi się potrzeba udekorowania świątecznych prezentów czy stworzenia urodzinowej piniaty. Kto wiem może z małych miłośników scrapbookingu wyrosną świtowe gwiazdy kolażu?
Filtry
Cena
- 

Newsletter