Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

POZOSTAŁE

Zabawa z artykułami plastycznymi to niezwykle ciekawy dla dzieci i bardzo angażujący sposób na spędzanie czasu. Jednak poza wspaniałą rozrywką, aktywności plastyczne pozwalają dzieciom na niezwykle wszechstronny rozwój. Dzięki temu mają okazję popracować nad niezwykle ważnymi cechami i umiejętnościami, które mogą się okazać dla nich kluczowe. Specjalnie z myślą o wszelkich korzyściach, które przynosi dzieciom rozwijanie ich plastycznych i artystycznych pasji, stworzyliśmy bogatą ofertę artykułów pomocnych w trakcie długich godzin fascynujących aktywności. W kategorii „Pozostałe” umieściliśmy artykuły niezwykle pomocne w trakcie różnorodnych prac plastycznych.
1
1
W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór artykułów, które pomogą w organizacji niezapomnianej, niezwykle angażującej zabawy opartej o prace plastyczne. W kategorii „Pozostałe” znajdą Państwo między innymi aktywator do Slime’a, który w połączeniu z dostępnymi w naszym sklepie, specjalnymi klejami, pozwoli na stworzenie tej uwielbianej przez dzieci masy plastycznej. Dostępna w naszej ofercie już również folia ochronna, która pozwoli osłonić te miejsca, które nie powinny zostać zabrudzone w trakcie zabawy. Folia posiada powierzchnię, z której niezwykle łatwo zmywa się wszelkie zabrudzenia. W tej kategorii umieściliśmy również wernisky, które pozwolą na zabezpieczenie gotowego obrazu, dzięki czemu zyska on ochronę przed niekorzystnymi warunkami. Poza tym znajdują się tutaj między innymi pudełka, przydatne do przechowywania akcesoriów plastycznych, akcesoria do zaginania papieru, które ułatwiają pracę w technikach z nurtu papieroplastyki i wiele, wiele więcej.

Praca plastyczna przynosi dzieciom wiele korzyści, z których często nie zdajemy sobie sprawy. Tworzenie własnych, wyjątkowych dzieł pomaga dzieciom na ćwiczenie dłoni, dzięki czemu poprawiają one swoją motorykę małą. W szczególności zyskują na tym precyzja ruchów i koordynacja oko – ręka. Ponadto, dzieci pracując z różnymi materiałami plastycznymi mają okazję do wykazania się i ćwiczenia swojej wyobraźni i kreatywności. Co równie ważne, praca twórcza pomaga dzieciom uczyć się planować swoje działania, jak również wycisza je i daje okazję do zrelaksowania i odprężenia się. Warto również pamiętać, że często dzieci w trakcie aktywności plastycznej zyskują okazję między innymi do poznania kolorów czy faktur. Nie bez znaczenia jest również to, że z początkowo beztroskich zabaw często kiełkują wspaniałe pasje, które zostają z dziećmi na całe życie.
Filtry
Cena
- 

Newsletter