Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

PĘDZLE, STEMPLE, WAŁKI, SZABLONY

Zarówno dla mniejszych i większych hobbystów chcących czerpać jeszcze więcej ze swojej pasji, jak i dla dzieci, które dopiero odkrywają w sobie zamiłowanie do malarstwa – dzięki naszej starannej selekcji, w naszym asortymencie każdy znajdzie w naszym sklepie akcesoria dla siebie. Posiadamy bogaty wybór pędzelków, stempelków, wałków i szablonów, które są dopasowane do potrzeb dzieci w różnym wieku, dzięki czemu mogą one w bezpieczny i przyjemny sposób czerpać korzyści z odkrywania swojej malarskiej pasji. Dzięki oferowanym przez nas produktom dzieci będą mogły spędzić długie i radosne godziny na angażującej, malarskiej zabawie, która przy okazji będzie mieć niezwykle pozytywny wpływ na ich rozwój.
W naszym asortymencie znajdą Państwo wszystko czego mogą potrzebować początkujący hobbyści malarstwa, jak i dzieci, dla których kontakt z farbami najczęściej oznacza nieskrępowaną i niezwykle kolorową zabawę. Dostępne w naszym sklepie są miedzy innymi pędzle z naturalnego włosia, pędzle szczecinowe, pędzle nylonowe jak i pędzle gąbkowe, które doskonale sprawdzą się w rękach artystów na różnym poziomie zaawansowania i w różnym wieku. Znajdą Państwo w naszym sklepie też pędzelki z ergonomiczną, gumową rączką, która pomoże dzieciom w pracy nad odpowiednim chwytem. Specjalnie z myślą o wspaniałej zabawie, w trakcie której dzieci odkrywać będą różne kształty, wybraliśmy świetne jakościowo stempelki i różnokolorowe tusze.

Posiadamy również bogaty wybór pędzli i wałków do faktur. Wałki wspaniale sprawdzą się nie tylko w trakcie malowania, ale też podczas zabawy i pracy z masami plastycznymi. Ponadto, dostępne w naszej ofercie są również szablony, które pozwolą na stworzenie tematycznych dzieł, które idealnie będą dopasowane do okazji takich jak Boże Narodzenie. Dostępne są również między innymi szablony roślinne, z motywem zwierzątek i pojazdów.

Dzięki bogatemu asortymentowi akcesoriów do malarstwa dostępnego w naszym sklepie, nasze produkty nie tylko umożliwią dzieciom ciekawą zabawę z farbami, ale też pomogą stymulować ich rozwój. Pędzle, stempelki i wałki pomagają dzieciom w rozwijaniu motoryki małej, wspomagają naukę kształtów i kolorów i są wspaniałym narzędziem do przenoszenia w rzeczywistość planów małych twórców, tym samym wspomagając rozwój dziecięcej wyobraźni i kreatywności.
Filtry
Cena
- 

Newsletter