Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

BALONY

Bez nich trudno byłoby wyobrazić sobie przyjęcie urodzinowe, szkolny festyn czy dziecięcy bal przebierańców. Balony świetnie uzupełniają zarówno urodzinowy wystrój dziecięcego pokoju, jak i plenerowe spotkanie w ogrodzie naszych pociech. Dostępne w naszym sklepie produkty świetnie sprawdzą się w każdych warunkach, a zestawy zapewnią długie godziny zabawy i frajdy. Różnobarwne, długie balony dzięki swoim fakturom i kształtom zapewnią rozrywkę, a tworzenie z nich kształtów zwierzątek będzie doskonałym ćwiczeniem wzrokowo-ruchowym.
1
1
Zastanawiacie się jak kreatywnie wykorzystać balony w zabawie z dziećmi? Bez obaw! Rozwiązań jest mnóstwo. Zestawy dostępne na naszej stronie, poza specjalną pompką ułatwiającą napompowanie długich balonów, zawierają instrukcję, w której znaleźć można interesujące wskazówki. Od tej pory skręcenie dowolnego kształtu, takiego jak piesek czy kwiatek, nie będzie problemem. Aby dodatkowo pobudzić kreatywność dzieci w zestawie znajdują się wyjątkowe naklejki. Dzięki nim w pokoju malucha może pojawić się leniwiec, panda czy nawet jednorożec. Gdy na półkach zagoszczą już wszystkie zwierzaki, a dziecięcy pokój przemieni się w małe balonowe zoo, będzie to świetny moment na poznanie kolejnych zabaw z balonami w roli głównej!

Do naszych ulubionych propozycji zaliczają się wszelkiego rodzaju eksperymenty. Przekłuwanie balonów to zabawny eksperyment, który wprawi w zdumienie każde dziecko. Praktyczna wiedza zdobyta przez zabawę o tym, jak działają podstawowe siły fizyczne z pewnością na dłużej zapadną w pamięć maluchom niż zwyczajnie przedstawione fakty. A jeśli Wasze szkraby to mali artyści, którzy nie boją się pobrudzić, to malowanie balonami może okazać się dla nich idealną, twórczą rozrywką! Wystarczą napompowane balony, farby, solidny zapas papieru – i można zaczynać!

Balony to prosty i jednocześnie niesamowicie rozwijający pomysł na zabawę. Tworzenie balonowych rzeźb pobudzi kreatywność i rozbudzi ciekawość świata w rozwijającym się dziecku. Kontrastowe kolory oraz różnorodne kształty będą dodatkowym bodźcem rozwojowym dla kształtującego się umysłu. Nie ważne czy planujecie zabawę w plenerze czy domu, balony z pewnością zapewnią Wam wspólną, wielogodzinną rozrywkę.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter