Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

MALOWANIE TWARZY

Dziecięce imprezy zachwycają ilością zabawy, kolorów i animacji dla wszystkich małych gości! Specjalnie z myślą o tych bezcennych chwilach, które zostaną potem z dziećmi już na zawsze wybraliśmy najlepsze materiały na małe przyjęcia, takie jak farbki i kredki do malowania twarzy, kostiumy, balony i wiele więcej! Dzięki temu będziecie mogli mieć pewność, że żadna impreza nie będzie za to sama, za to każda będzie pełna świetnej zabawy i mnóstwa emocji.
Od wielu lat prawdziwym hitem na wszystkich urodzinach, imprezach szkolnych i innych przyjęciach dla dzieci są farbki do malowania twarzy! Dzieci uwielbiają wymyślać wspaniałe maski, które następnie są naniesione na ich buzie z pomocą bezpiecznych i przebadanych kredek lub farbek. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty przeznaczone do stosowania na skórę dzieci posiadają odpowiedni atesty, dzięki którym możemy mieć pewność, że są one całkowicie neutralne dla maluchów. Kredki i farbki do malowania twarzy wyjątkowo łatwo nakładają się za pomocą palców, pędzelków lub gąbek.

Dzięki akcesoriom na bale i imprezy dla dzieci dostępnym w naszym sklepie będziecie mieć pewność, że każde przyjęcie będzie wyjątkowe, pełne kolorów i zostanie z dziećmi już na zawsze w postaci pięknych i barwnych wspomnień. Wszystkie nasze produkty są zupełnie bezpieczne dla dzieci i zostały wykonane z najwyższej jakości, przebadanych materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo pełną ofertę akcesoriów do malowania twarzy, dzięki którym każda impreza będzie niepowtarzalna, kolorowa i niezwykle radosna! Znajdą Państwo u nas również czasowe tatuaże, które świetnie urozmaicą każde przyjęcie. Świetną zabawą okazać się może również jednorazowe malowanie włosów, które doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie kostiumu na imprezę Haloweenową lub bal karnawałowy. Poza farbkami do malowania twarzy, znajdą Państwo u nas również pełen zestaw akcesoriów przydatny w trakcie wykonywania malunków. Pomocne mogą się okazać również szablony, ułatwiające wykonania odpowiedniego wzoru na buzi dziecka. W naszej ofercie posiadamy również kredki do twarzy, które doskonale sprawdzą się przy wykonywaniu bardziej szczegółowych wzorów. Wszystkie nasze produkty zostały przetestowane i są całkowicie nieszkodliwe dla dzieci.
Filtry
Cena
- 

Newsletter