Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

KSIĄŻKI

Postęp naszej cywilizacji nierozerwalnie wiąże się z odkrywaniem nowych sposobów na przekazywanie i utrwalanie informacji. Dlatego też za jedne z najważniejszych chwil w historii ludzkości uważa się wynalezienie pisma, wymyślenie druku czy uruchomienie internetu, ponieważ każde z tych wydarzeń pozwalało na znacznie lepsze i szybsze przekazywanie informacji. Rewolucja ta dotyczy wszystkich dziedzin życia – nie inaczej jest w przypadku sztuki!
1
1
Dzięki książkom pisanym przez specjalistów nauka różnych technik plastycznych jest obecnie łatwiejsza niż kiedykolwiek. Dzięki licznym wydawnictwom przygotowanym specjalnie z myślą o tych, którzy chcą poznać nowe dziedziny sztuki lub poprawić swoje umiejętności, każdy może kształtować swoje zdolności artystyczne w zaciszu własnego domu. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór publikacji dotyczących różnorodnych sztuk plastycznych, specjalnie dopasowanych do poziomu i wieku czytelnika, dzięki którym odkrywanie nowych technik będzie niezwykle łatwe i przyjemne.

W ofercie naszego sklepu plastycznego znajdą Państwo liczne książki, które będą stanowiły świetne wsparcie dla każdego, małego i dużego, artysty chcącego poznać nowe techniki plastyczne lub doskonalić swoje umiejętności i rozwijać technikę. Wybrane przez nas książki pochodzą ze sprawdzonych wydawnictw i zdobyły uznane przez czytelników, zapewniając dużą dawkę praktycznej wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych, jednocześnie podając ją w niezwykle przystępny sposób. Proponowane przez nas książki dostosowane są zarówno do wieku, jak i do poziomu zaawansowania czytelnika w danej technice, dzięki czemu każdy może znaleźć najwłaściwszą dla siebie publikację.

Z dostępnymi w naszej ofercie książkami do nauki technik plastycznych, zarówno dzieci jak i dorośli mogą odkryć w sobie wspaniałą pasję. W naszym sklepie znajdą Państwo pozycje dotyczące malarstwa, rysunku, decoupage’u i wielu innych technik, które wspaniale wspomagają zdrowy i zrównoważony rozwój dzieci, pozytywnie wpływając na szereg cech i umiejętności. Dzięki odkrywaniu różnych technik plastycznych dzieci ćwiczą swoją kreatywność, wyobraźnię i umiejętność rozwiązywania problemów, jak również poprawiają swoją małą motorykę, wspaniale rozwijając precyzję ruchów, siłę dłoni i paluszków i koordynację oko – ręka.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter