Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

ZESTAWY PLASTYCZNE

W naszym sklepie z zabawkami szczególnie dużo uwagi poświęciliśmy takiemu doborowi asortymentu, żeby poza zapewnianiu dzieciom wspaniałej rozrywki, jednocześnie je rozwijać i sprawiać, że wśród uśmiechów i angażującej zabawy będą rozwijać swoje umiejętności i cechy, które zostaną z nimi na całe życie. Z taką motywacją skomponowaliśmy naszą ofertę artykułów plastycznych. Dzięki nim dzieci nie tylko będą wspaniale się bawić, ale też poćwiczą swoje ciała i umysły. Jest to również wspaniały sposób na odkrycie w sobie cudownej pasji, która może zostać z nimi na całe życie. Dlatego też nie mogło u nas zabraknąć zestawów plastycznych, które idealnie sprawdzą się w rękach artystów w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Specjalnie dobrane przez nas produkty pozwolą zarówno odkryć w sobie nową pasję, jak i popracować nad swoją techniką i rozwijać swój talent.
1
1
Dostępne u nas zestawy plastyczne doskonale sprawdzą się zarówno jako prezent dla małego dziecka, jak i jako wspaniałe wsparcie dla artysty chcącego rozwinąć swój talent. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór zestawów dostosowanych zarówno do poziomu, wieku jak i zainteresowań młodych twórców. Dla najmłodszych dzieci idealnie sprawdzą się całkowicie bezpieczne i jednocześnie bardzo angażujące zestawy do malowania palcami lub zestawy ciastolin z akcesoriami. Znajdą Państwo u nas również zestawy, które pomogą dziecku spróbować nowej techniki i stworzyć w niej swoje pierwsze dzieła, takie jak Aquarellum Junior czy Avenir Pop Art. Posiadamy również bogaty wybór produktów przeznaczonych dla artystów chcących poprawiać swoją technikę i szukających akcesoriów najwyższej jakości.

Rozwój umiejętności plastycznych i artystycznych dzieci przekłada się na szeroki wachlarz korzyści dla ich rozwoju psychofizycznego. Dzięki działalności plastycznej dzieci rozwijają szereg swoich umiejętności motorycznych, szczególnie z zakresu małej motoryki. Praca z masami plastycznymi świetnie poprawia siłę palców i wspomaga rozwój sensoryczny, zaś malowanie, rysowanie i inne dziedziny wymagające dokładności wpływają pozytywnie na precyzję ruchów, umiejętność skupienia i koordynację oko – ręka. Ponadto, zajęcia plastyczne rozwijają wyobraźnię, kreatywność i twórcze myślenie, jak również uspokajają dzieci i pomagają im się zrelaksować.
Filtry
Cena
- 
Producent

Newsletter