Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Quercetti Isotta Auto Discovery New - Poznaj jak działa samochód

Quercetti Isotta Auto Discovery New - Poznaj jak działa samochód

Kod produktu: KD-8515

112,00 zł

Masz pytania? 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Opis produktu

Auto Discovery  Quercetti jest pomysłową zabawką edukacyjną, która zachęca dzieci (i rodziców) do odkrywania jak działa prawdziwy samochód. Wszystkie podstawowe funkcje mechaniczne są precyzyjnie odtworzone. W silniku dzieci mogą zobaczyć jak poruszają się tłoki i popychacze i jak są one połączone ze skrzynią biegów, która posiada trójpołożeniową dźwignię biegów. Skrzynia biegów jest następnie podłączona do mechanizmu różnicowego, który przenosi moc na tylne koła napędowe i pozwala im na niezależne obracanie się. Samochód wyposażony jest również w realistyczny wentylator chłodnicy.
Wszystkie moduły mechaniczne łatwo zatrzaskują się w obudowie i mogą zostać wyjęte poprzez wciśnięcie przycisków zwalniających. Kolumna kierownicza również działa realistycznie, czyniąc samochód zabawnym i łatwym w prowadzeniu i parkowaniu.
Po zmianie biegu dziecko może zaobserwować zmianę prędkości tłoków oraz popychaczy. Przy biegu jałowym dziecko zaobserwuje jak silnik i mechanizm różnicowy odłączają się wewnątrz skrzyni biegów.
Fascynująca zabawka dla całej rodziny.

Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku 4+.


Newsletter

Kategorie