Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Mozaika Quercetti Daisy Maxi

Mozaika Quercetti Daisy Maxi

Kod produktu: KD-4160

53,90 zł

Masz pytania? 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Opis produktu

Zabawka zawiera 12 dużych, kolorowych klocków o ciekawych kształtach, które można układać jeden na drugim lub umieszczać na podstawie i tworzyć rozmaite konstrukcje. Wielkość klocków jest dostosowana do malutkich rączek a ich wykonanie z elastycznego tworzywa sztucznego zapewnia ich niezniszczalność i bezpieczeństwo zabawy.
Starsze dzieci mogą dopasowywać i sortować kołeczki pod względem koloru lub kształtu i tworzyć artystyczne trójwymiarowe wzory na kwiatokształtnej płycie. Płyta jest wykonana z gumowatego, miękkiego materiału, całkowicie niełamliwego i bezpiecznego.
Jest to wspaniała i twórcza zabawka, która stymuluje rozpoznawanie kolorów, rozwija umiejętności manualne oraz koordynację ruchową. Stanowi też wielką pomoc w uczeniu dzieci liczenia i rozumienia koncepcji ilościowych, podczas gdy gra we wzory stymuluje logikę, rozpoznawanie oraz zdolności motoryczne.

Wszystkie elementy wykonane są z tworzywa wysokiej jakości, są elastyczne i zmywalne, mają zaokrąglone brzegi, są nietłukące i bezpieczne. Zabawka nie zawiera małych elementów.

Zawartość:
21 dużych kolorowych klocków,
elastyczna płyta służąca jako podstawa.

Zabawka polecana dla dzieci powyżej 1 roku życia.

Wyprodukowano we Włoszech.

Newsletter

Kategorie