Informacja: 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Nauka i Zabawa - ANTYGRAWITACYJNA, MAGNETYCZNA LEWITACJA

Nauka i Zabawa - ANTYGRAWITACYJNA, MAGNETYCZNA LEWITACJA

Kod produktu: KD-3299

62,90 zł

Masz pytania? 22 77 37 861 lub sklep@kreatywnedziecko.eu

Opis produktu

Zestaw który uczy i bawi. Za jego pomocą dziecko może wykonać szereg doświadczeń, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak najprawdziwsza magia. Jednak wraz z instrukcjami dołączonymi do zestawu, dziecko dowiaduje się, że to tak naprawdę kilka sztuczek opartych na... nauce!
Dzięki zestawowi dziecko może zbudować lewitujący długopis, który unosi się i kręci w powietrzu. Skonstruować model, który pokaże jak działają najszybsze pojazdy na Ziemi, zbudować metalową rzeźbę, która łamie prawa grawitacji i wiele innych...
Wraz z elementami zestawu, dziecko otrzymuje również ciekawą instrukcję, która krok po kroku oprowadza po tajemnicach magnetycznej lewitacji.
 
Zawartość: 1 graficzny szablon (1 kompas, 1 ziemia, astronauta), 1 cienki pręt z pierścieniem, 1 sześciokątny pręt, 1 pręt okrągły, 1 naklejka, 1 korpus UFO, 1 łańcuch, 1 wskaźnik, 1 miedziana podkładka, 7 magnesów, 1 obudowa, 1 przegroda, 1 szalka, 1 łańcuch przywiązanie, 1 oś, szczegółowa instrukcja. (Taśma klejąca nie jest elementem zestawu.)
 
Zabawka odpowiednia dla dzieci powyżej 8. roku życia. 

Newsletter

Kategorie